Povezane vesti

"Niko ne zna istinu šta se desilo između mene i brata": Gagi nikad iskrenije o porodici Đogani, molio ih da ne rade jednu…

"Niko ne zna istinu šta se desilo između mene i brata": Gagi nikad iskrenije o porodici Đogani, molio ih da ne rade jednu…

Blic 29.03.2020
Pred kamerama svakodnevno isplivavaju tajne porodice Đogani, a sada je Gagi progovorio o svom odnosu sa bratom Đoletom i zamolio celu porodicu Đogani da se ne bave njim i Anabelom. U toku sinoćne emisije "Pitanja novinara" porodična drama porodica… »
Raskrinkao sve đoganijeve Gagi otkrio šta se desilo između Đoleta i njega posle Zadruge 1, pa uputio apek celoj porodici

Raskrinkao sve đoganijeve Gagi otkrio šta se desilo između Đoleta i njega posle Zadruge 1, pa uputio apek celoj porodici

Kurir 29.03.2020
Otkako je Anabela Atijas ušla u Zadrugu 3, cela porodica Đogani se ponovo uključila u celi njihov život. A na pitanje zašto nije u dobrim odnosima sa Anabelom i zašto je dozvoljavao da ti se ljudi mešaju u brak, Gagi je imao šta da kaže. "Dok sam… »
"Stalno su se svađali, uvek me je zvao": Gagi Đogani otkrio pravu istinu o Anabelinom i Andrejevom braku, pevačica van sebe

"Stalno su se svađali, uvek me je zvao": Gagi Đogani otkrio pravu istinu o Anabelinom i Andrejevom braku, pevačica van sebe

Blic 29.03.2020
U toku sinoćne emisije "Pitanja novinara" porodična drama porodica Đogani i Atijas se nastavila, a Gagi je izneo da su Anabela i Andrej imali česte probleme u braku, a da je on često smirivao situaciju između njih. - Davao sam ja neke izjave kada su… »
Gagi čuvao brak anabele i andreja: Đogani se sastajao s Atijasom kad god se posvađa sa ženom! Ništa nije znala (video)

Gagi čuvao brak anabele i andreja: Đogani se sastajao s Atijasom kad god se posvađa sa ženom! Ništa nije znala (video)

Kurir 29.03.2020
Gagi Đogani ispričao je pred kamerama da se viđao i čuo sa Andrejem Atijasom u situacijama kada je on imao problema sa Anabelom Atijas. Anabelin bivši muž sastajao se sa Gagijem kako bi rešio probleme sa njom. "Uvek sam bio tu da se ta situacija… »

Vesti dana »