Povezane vesti

Kad imaš ovakvog sponzora i karantin se lakše podnosi!

Kad imaš ovakvog sponzora i karantin se lakše podnosi!

Sportske.net 29.03.2020
Bivši srpski reprezentativac ima takvo iskustvo. Pandemija koronavirusa nije zaobišla ni Nemačku, gde poslednjih dana takođe ozbiljno raste broj zaraženih. Srpski fudbaler Aleksandar Ignjovski dugo već igra u Nemačkoj, sada je član tamošnjeg… »
Moćna poruka Srbina: Postoje ljudi koji nemaju vode, ni hrane, a mi dobijamo sve na ‘tacni’

Moćna poruka Srbina: Postoje ljudi koji nemaju vode, ni hrane, a mi dobijamo sve na ‘tacni’

Hot sport 29.03.2020
Srpski fudbaler javio se iz izolacije, a tom prilikom poslao je jaku poruku. Fudbaler Holštajn Kila Aleksandar Ignjovski proveo je vreme sa saigračima u izolaciji nakon što je njegov saigrač Štefan Tesker bio pozitivan na koronavirus. – Bio sam… »
Ignjovski iz izolacije: Ljudi u ratnim zonama nemaju ni vode, ni hrane, a nama sponzor sve donosi na kućnu adresu

Ignjovski iz izolacije: Ljudi u ratnim zonama nemaju ni vode, ni hrane, a nama sponzor sve donosi na kućnu adresu

Mozzart sport 29.03.2020
Ceo tim Holštajn Kila je u karantinu. Kada je otkriveno da defanzivac Holštajn Kila Stefan Tesker ima koronu, ceo tim je morao u izolaciju. Među njima je i Aleksandar Ignjovski, bivši reprezentativac Srbije, koji broji dane do isteka karantina. Dane… »

Vesti dana »