Povezane vesti
Dobre vesti iz Valjeva, troje se vraćaju iz bolnice i govore: Ako osetite nešto, odmah zovite lekara
Telegraf 29.03.2020
Sva tri pacijenta imala visoku temperaturu, jedan upalu pluća; preporučuju svima da reaguju na prve simptome, ali da se pre svega čuvaju od zaraze. Trojica Valjevaca koji su se dve nedelje nalazila na lečenju u Beogradu sa potvrđenim nalazom korona… »
Lepe vesti za trojicu Valjevaca: Nakon dve nedelje lečenja, danas se vraćaju kućama s negativnim nalazima na korona virus
Blic 29.03.2020
Trojica Valjevaca, koji su prvi zaraženi korona virusom i koji su se dve sedmice nalazili na lečenju u Beogradu, dobili su otpust iz KBC "Dragiša Mišović" i u toku dana se vraćaju kući. Kako je jedan od njih potvrdio u telefonskom razgovoru za "Blic"… »
Vesti dana »
Italijanski ministar u šoku: Ne mogu se identifikovati, povrede su strašne
B92 pre 3 minutajoš 34 povezane
Promenljivo vreme i topliji dani u Srbiji: Kiša, mraz i sneg u planinama, pogledajte prognozu za Niš i veće gradove
Glas juga pre 2 satajoš 27 povezanih





