Povezane vesti

Ako bude potrebno, karantin 24 časa

Ako bude potrebno, karantin 24 časa

Politika 29.03.2020
Biću spreman da predložim Vladi Srbije i dvadesetčetvoročasovni policijski čas ako bude potrebno da zaštitimo živote ljudi, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. U intervjuu za TV Prva on je rekao da to podrazumeva da „niko ne može na… »
Vučić: Predložiću vladi policijski čas 24 sata ako se hitno ne promeni: Predsednik obelodanio tešku meru

Vučić: Predložiću vladi policijski čas 24 sata ako se hitno ne promeni: Predsednik obelodanio tešku meru

Kurir 30.03.2020
U specijalnoj emisiji TV Prva posvećena aktuelnoj situaciji oko koronavirusa u Srbiji gost je predsednik Aleksandar Vučić. - Dobro sam, da sam zdravstveno dobro ne bih bio skroz iskren, a da sam loše... Moram da motivišem ljude. Imam strah od… »
Vučić: Moguć celodnevni policijski čas

Vučić: Moguć celodnevni policijski čas

RTS 29.03.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da bi naredne nedelje mogla da bude uvedena celodnevna zabrana kretanja. Aleksandar Vučić navodi da će zarad života ljudi, ako bude bilo potrebno predložiti da policijski čas traje 24 sata. "Mi imamo… »
Vučić: Predložiću policijski čas 24 sata, ako bude bilo potrebe

Vučić: Predložiću policijski čas 24 sata, ako bude bilo potrebe

Radio 021 29.03.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će biti spreman da predloži Vladi da se uvede dvadesetčetvoročasovni policijski čas, ukoliko se "naše ponašanje ne promeni". Kako je rekao u intervjuu za Prvu televiziju, o mogućem uvođenju mere… »
Vučić: Spremni smo da uvedemo celodnevni policijski čas

Vučić: Spremni smo da uvedemo celodnevni policijski čas

Novi magazin 29.03.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić da je na konferenciji za novinare, desetak dana pre uvođenja vanrednog stanja, imao optimističniji ton, da su očekivali da će "biti teško", ali da su i tada on i lekari okupljeni oko njega znali da će usled… »
Moguća celodnevna zabrana kretanja

Moguća celodnevna zabrana kretanja

RTK 29.03.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da bi naredne nedelje mogla da bude uvedena celodnevna zabrana kretanja. Aleksandar Vučić navodi da će zarad života ljudi, ako bude bilo potrebno predložiti da policijski čas traje 24 sata. „Mi imamo… »
Vučić najavio mogućnost uvođenja policijskog časa od 24 sata

Vučić najavio mogućnost uvođenja policijskog časa od 24 sata

Niške vesti 29.03.2020
„Predložiću Vladi policijskičas od 24 sata“, rekao je i dodao da niko neće moći na ulicu. Na pitanje kako će ljudi odlaziti u prodavnicu odgovara: „Kao što penzioneri sada ne idu“, ali i kaže da ne zna kako bi to stvarno funkcionisalo… »
Vučić: Zabrana kretanja 24 sata ako građani ne promene ponašanje

Vučić: Zabrana kretanja 24 sata ako građani ne promene ponašanje

N1 Info 29.03.2020
"Ukoliko se naše ponašanje ne promeni predložiću Vladi Srbije da uvede policijski čas koji će trajati 24 sata", rekao je za TV Prva predsednik Aleksandar Vučić i dodao da bi ta mera mogla da se uvede sledeće nedelje i da to znači da "niko ne… »

Vesti dana »