Povezane vesti

Ni reč o Karleuši: Ognjen Vranješ – zašto se kaže "glup kao fudbaler" i kako je pocepao ugovor karijere

Ni reč o Karleuši: Ognjen Vranješ – zašto se kaže "glup kao fudbaler" i kako je pocepao ugovor karijere

Večernje novosti 30.03.2020
Zato što 95 odsto fudbalera ima isti stil, oblači se isto, juri iste devojke, ima ista kola. Ima dosta igrača koji nisu obrazovani, koji ne znaju da sastave dve rečenice. Isto kao i ja, kaže Vranješ. Reprezentativac Bosne i Hercegovine Ognjen… »
Zašto kruži priča "glup si k'o fudbaler": Slušaj mene i nekog obrazovanog!

Zašto kruži priča "glup si k'o fudbaler": Slušaj mene i nekog obrazovanog!

Mondo 30.03.2020
"Zato što 95 posto fudbalera se oblači isto, vozi iste automobile, muva iste ribe… Sve isto radi", rekao je Ognjen Vranješ iskreno. "Zato što 95 posto fudbalera se oblači isto, vozi iste automobile, muva iste ribe… Sve isto radi", rekao je Ognjen… »
"Zato što 95 posto fudbalera muva iste ribe": Ognjen Vranješ bez dlaka na jeziku: Fudbaleri su neobrazovani, ni ja se ne…

"Zato što 95 posto fudbalera muva iste ribe": Ognjen Vranješ bez dlaka na jeziku: Fudbaleri su neobrazovani, ni ja se ne…

Sportal blic 29.03.2020
Bez uzdržavanja Ognjen Vranješ je putem Instagrama govorio o tome zbog čega važi mišljenje da je profesionalni fudbaler uglavnom neobrazovan. nije osporio pitanje koje je dobio, već je poručio kako na to utiče manjak pročitanih knjiga kod… »

Vesti dana »