Povezane vesti

Mališu ste gledali u seriji Moj rođak sa sela: Evo šta danas radi Lazar Dubovac i kako izgleda! (foto)

Mališu ste gledali u seriji Moj rođak sa sela: Evo šta danas radi Lazar Dubovac i kako izgleda! (foto)

Kurir 30.03.2020
Lazara Dubovca znate kao Mališu Maleševića, a od 2007. godine kada je tumačio glavnu ulogu u seriji "Moj rođak sa sela", publika nije imala prilike da ga vidi na ekranima. Glavni razlog tome jeste taj što se Lazar posvetio daskama koje život… »
Muzičar Džon Prajn smešten je u bolnicu zbog korone: Njegovo stanje je kritično! Evo šta kaže porodica (foto)

Muzičar Džon Prajn smešten je u bolnicu zbog korone: Njegovo stanje je kritično! Evo šta kaže porodica (foto)

Kurir 30.03.2020
Muzičar Džon Prajn je u bolnici zbog korona virusa, a kako kaže njegova porodica nalazi se u kritičnom stanju. Članovi njegove porodice su se oglasili na društvenim mrežama, te podelili informacije sa Džonovim mnogobrojnim fanovima. View this post… »
Nekad i SAD: Glumicu ste gledali osamdesetih u filmu Eni, a evo čime se danas bavi Ajlin! (foto)

Nekad i SAD: Glumicu ste gledali osamdesetih u filmu Eni, a evo čime se danas bavi Ajlin! (foto)

Kurir 30.03.2020
Film "Eni" iz 1982. godine važi za klasik kada su u pitanju filmovi kojima se uvek rado vraćamo. Glavnu ulogu imala je Ajlin Kvin koja je tada imala 10 godina. View this post on Instagram A post shared by Aileen Quinn (@aileenquinnofficial) on Jan 13… »

Vesti dana »