Povezane vesti
Najstariji čovek na svetu proslavio rođendan u samoizolaciji (FOTO)
Vesti online 30.03.2020
Najstariji čovek na svetu proslavio je svoj 112. rođendan u samoizolaciji. Bob Vejton, bivši učitelj i inženjer iz Hempšira na jugu Engleske, rođen je 1908. Iste godine su, na primer, braća Rajt izvela prvi javni let avionom. Vejton je preživeo doba… »
Koronavirus mu pokvario proslavu 112. rođendana
N1 Info 30.03.2020
Najstariji stanovnik sveta, Bob Vejton iz Altona u Hempširu u nedelju, 29. marta trebalo je da proslavi 112. rođendan, ali ga je proveo u samoizolaciji u Centru za starije osobe zbog epidemije koronavirusa. The world’s oldest man, Bob Weigthon, is… »
Preživeo špansku groznicu, koleru i boginje: Najstariji čovek na svetu proslavio 112. Rođendan u izolaciji
Blic 29.03.2020
Najstariji čovek na svetu, Bob Vejton, proslavio je danas svoj 112. rođendan u samoizolaciji zbog epidemije korona virusa. Vejton, bivši učitelj i inženjer iz Hempšira na jugu Engleske, rođen je 1908. godine, prenosi BBC. On je preživeo epidemiju španske… »
Vesti dana »
Američki ambasador: Srbija i SAD su ušle u novu eru bilateralnih odnosa
Beta pre 11 minutajoš 23 povezane
"Saveznici da ne posmatraju sa strane dok ljudi ginu": Zelenski pobesneo i podigao ton nakon bombardovanja Kijeva
Mondo pre 1 satjoš 26 povezanih
Crnogorski premijer o zabrani ulaska Komnenića u Srbiju, on se ne može meriti s Vučićevićem
Beta pre 5 satijoš 22 povezane
Šinobus planuo kod Jasenovika: Svi putnici na vreme evakuisani
Glas juga pre 36 minutajoš 16 povezanih




