Povezane vesti
Džefri Saks: Kriza zbog pandemije trajaće dve godine i stvari više neće biti iste
Novi magazin 30.03.2020
Ekonomista i profesor Univerziteta Kolumbija Džefri Saks izjavio je da je virus korona u Njujorku izazvao posledice poput razornog zemljotresa ili cunamija, a da će kriza u svetu nakon pandemije trajati najmanje dve godine i da "stvari više nikada neće… »
Saks: Koronavirus kao cunami, kriza nakon pandemije trajaće najmanje dve godine
N1 Info 30.03.2020
Poznati svetski ekonomista i profesor Univerziteta Kolumbija Džefri Saks izjavio je u razgovoru sa predsednikom Centra za međunarodne odnose i održivi razvoj (CIRSD) Vukom Jeremićem da je koronavirus u Njujorku izazvao posledice poput razornog… »
Vesti dana »
Direktor Beogradske poslovne škole osuđen na godinu dana kućnog zatvora, oštetio tu ustanovu za 781 milion dinara
Newsmax Balkans pre 2 satajoš 29 povezanih
Svet u panici, Amerikanci dali dozvolu za rusku naftu: Cene ”crnog zlata” skočile za još dva odsto zbog nastavka blokade Ormuskog moreuza
Dnevnik pre 34 minutajoš 48 povezanih
"Hamnei je ranjen i unakažen, uništićemo im sve važne ciljeve": Dramatične poruke američkog ministra odbrane
Pravda pre 2 satajoš 48 povezanih




