Povezane vesti
Bez vode samo deo od ugla glavne ulice i Kralja Milutina do Poštanske štedionice
Bujanovačke 30.03.2020
Bujanovac, 30. mart 2020.- Posle večerašnje havarije na mreži Komunalac je uspeo da obezbedi vodosnabdevanje za sve delove grada osim za deo glavne ulice na kome je pukla cev. Vodu do daljeg neće imati domaćinstva od raskrsnice glavne i Ulice Kralja… »
Velika havarija, Bujanovac bez vode u vreme policijskog časa i pandemije (Video)
Bujanovačke 30.03.2020
Bujanovac, 30. mart 2020. – Zbog pucanja cevi u glavnoj ulici ceo Bujanovac je oko 19 sati u ponedeljak ostao bez vode, a kako kažu iz Komunalca grad će bez vode biti i noćas jer sa radovima na popravci može da se krene tek ujutru. Najteže od svega… »
Havarija u glavnoj ulici, voda u slavinama za pola sata
Bujanovačke 30.03.2020
Bujanovac, 30. mart 2020. (Foto Bujanovačke: Komunalac)- Zbog havarije na mreži u glavnoj ulici ceo grad je bez vode, ali iz Komunalca poručuju da će kvar biti vrlo brzo otklonjen. -Pukao je ventil na mreži koja prolazi kroz jedno dvorište prekoputa… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 2 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 2 satajoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

MUP: Zbog drastičnog narušavanja javnog reda i mira u Nišu policija će privesti odgovorne
Danas pre 3 satajoš 1 povezana