Povezane vesti
Rektorka: Ispitni rokovi posle vanrednog stanja, nema uslova za onlajn polaganja
N1 Info 30.03.2020
Rektorka Univerziteta u Beogradu Ivanka Popović izjavila je da će svi ispitni rokovi na tom univerzitetu morati da budu odloženi za vreme kada prođe vanredno stanje. Ona je za RTS rekla da će kada vanredno stanje prođe biti izvođene i blok nastave vežbi… »
A šta će biti sa ispitima i predavanjima? Evo šta kaže rektorka bu
Mondo 30.03.2020
Rektorka Univerziteta u Beogradu Ivanka Popović izjavila je danas da će isoiti morati da budu odloženi ukoliko ne izađemo iz vanrednog stanja na vreme. Rektorka Univerziteta u Beogradu Ivanka Popović izjavila je danas da će isoiti morati da budu odloženi… »
Vesti dana »

"Ulica nikad ne sme da optužuje i presuđuje": Ministar Vujić osudio napad demonstranata na zgradu tužilaštva u Valjevu
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

UŽIVO (FOTO, VIDEO) Protest „Srbija se umiriti ne može“: Na Novom Beogradu policija bacila suzavac i šok bombe, incidenti u Valjevu i Novom Sadu
Danas pre 4 satijoš 3 povezane

Hapšenja na Novom Beogradu: Policija privodi demonstrante posle protesta (foto,video)
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Lete kamenice! Haos u Valjevu: Demolirane i prostorije Skupštine grada i tužilaštva (video)
Blic pre 7 satijoš 1 povezana