Povezane vesti

Rada Đurić odlazi sa RTS-a posle više od 20 godina!

Rada Đurić odlazi sa RTS-a posle više od 20 godina!

Telegraf 31.03.2020
Voditeljka mora i u samoizolaciju na 14 dana - odjeknulo je u medijima. Kakav medijski transfer - dugogodišnja novinarka i jedno od najprepoznatljivijih TV lica RTS-a Rada Đurić napušta ovu kuću. Naime, prepoznatljiva Rada Đurić će se priključiti… »
Rada Đurić prelazi sa RTS na Novu S, a evo kako je to prokomentarisala druga voditeljka i to u dve reči

Rada Đurić prelazi sa RTS na Novu S, a evo kako je to prokomentarisala druga voditeljka i to u dve reči

Blic 31.03.2020
Rada Đurić nakon 20 godina rada na "RTS-u" dala je otkaz na ovoj televiziji, gde je vodila emisiju "Beogradska hronika". Rada Đurić je sa Javnog servisa otišla na televiziju "Nova S", gde su je kolege srdačno dočekale. Voditeljka Nataša Miljković… »
Rada Đurić prelazi sa RTS-a na Novu S

Rada Đurić prelazi sa RTS-a na Novu S

Dnevnik 31.03.2020
BEOGRAD: Dugogodišnja novinarka i jedno od najprepoznatljivijih TV lica Radio-televizije Srbije Rada Đurić prelazi na televiziju Nova S, a u početku će biti u popodnevnom programu “Među nama”, saopšteno je danas. Đurić je izjavila da će se… »
Rada Đurić sa RTS-a prelazi na Novu

Rada Đurić sa RTS-a prelazi na Novu

N1 Info 31.03.2020
Dugogodišnja novinarka i jedno od najprepoznatljivijih TV lica RTS-a Rada Đurić pridružuje se timu profesionalaca i vrhunskih novinara televizije Nova S gde će svojim talentom, znanjem i iskustvom doprineti stvaranju novih formata i obogaćivanju… »
Rada Đurić napušta RTS, prelazi na Novu S

Rada Đurić napušta RTS, prelazi na Novu S

Nedeljnik 31.03.2020
Foto Screenshoot/Nova S Dugogodišnja novinarka i jedno od najprepoznatljivijih TV lica RTS-a Rada Đurić prelazi na Novu S, objavio je N1. “Pridružuje se timu profesionalaca i vrhunskih novinara televizije Nova S gde će svojim talentom, znanjem i… »
Rada Đurić napušta RTS

Rada Đurić napušta RTS

BizLife 31.03.2020
Foto: Youtube/Printscreen Dugogodišnja novinarka i jedno od najprepoznatljivijih TV lica Rada Đurić odlazi sa RTS-a. Ona će karijeru nastaviti na televiziji Nova S. „Hvala mojim dragim kolegama sa RTS-a a pre svega gledaocima koji veruju u mene svih… »
Rada Đurić odlazi sa RTS-a

Rada Đurić odlazi sa RTS-a

Večernje novosti 31.03.2020
Dugogodišnja novinarka i jedno od najprepoznatljivijih TV lica RTS-a Rada Đurić pridružuje se timu novinara televizije Nova S. Dugogodišnja novinarka i jedno od najprepoznatljivijih TV lica RTS-a Rada Đurić pridružuje se timu novinara televizije… »
Transfer: Rada Đurić prelazi sa RTS na Novu S, prve dve nedelje vodi program iz izolacije

Transfer: Rada Đurić prelazi sa RTS na Novu S, prve dve nedelje vodi program iz izolacije

Blic 31.03.2020
Dugogodišnja novinarka i jedno od najprepoznatljivijih TV lica RTS-a Rada Đurić prelazi na Novu S televiziju, kako je i sama potvrdila. - Hvala mojim dragim kolegama sa RTS-a a pre svega gledaocima koji veruju u mene svih ovih godina. Trudiću se da na… »
Veliki domaći TV transfer!

Veliki domaći TV transfer!

Mondo 31.03.2020
Svima dobro poznato lice, pogotovo onima koji prate "Beogradsku hroniku", Rada Đurić odlazi sa RTS! Svima dobro poznato lice, pogotovo onima koji prate "Beogradsku hroniku", Rada Đurić odlazi sa RTS! Dugogodišnja novinarka i jedno od… »
Rada Đurić odlazi sa RTS posle više od 20 godina! Voditeljka neće više voditi Beogradsku hroniku

Rada Đurić odlazi sa RTS posle više od 20 godina! Voditeljka neće više voditi Beogradsku hroniku

Kurir 31.03.2020
TV lica RTS-a Rada Đurić napušta ovu kuću posle 20 godina provedenih u njoj. "Hvala mojim dragim kolegama sa RTS-a a pre svega gledaocima koji veruju u mene svih ovih godina", zahvalila se Đuričićeva i obećala da će ostati stara pa poručila… »

Vesti dana »