Povezane vesti

Na Sajmu do jutros 33 pacijenta iz svih krajeva Srbije Vekić: 21 muškarac, ostalo žene, najmlađi pacijent ima 19 godina

Na Sajmu do jutros 33 pacijenta iz svih krajeva Srbije Vekić: 21 muškarac, ostalo žene, najmlađi pacijent ima 19 godina

Kurir 31.03.2020
BEOGRAD - Na Beogradskom sajmu hospitalizovana su do jutros 33 pacijenta sa najblažom kliničkom slikom. Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Berislav Vekić kaže za RTS da je najstarija pacijentkinja 1946. godište, a najmlađi 2001. Berislav… »
Srpski lekar zaražen virusom korona sa Sajma poslao važnu poruku (video)

Srpski lekar zaražen virusom korona sa Sajma poslao važnu poruku (video)

Večernje novosti 31.03.2020
Branislav je hrabro stao ispred kamere i predstavio se kao jedan od zaraženih virusom korona. MEĐU pacijenatima zaraženim virusom korona koji su smešteni u improvizovanoj bolnici na Beogradskom sajmu, nalazi se i lekar sa Instituta Dedinje u Beogradu… »
"Ja sam doktor Stojković i jedan sam od zaraženih": Prva izjava obolelog sa Sajma i važna poruka za sve nas (video)

"Ja sam doktor Stojković i jedan sam od zaraženih": Prva izjava obolelog sa Sajma i važna poruka za sve nas (video)

Blic 31.03.2020
"Dobar dan svima, ja sam Branislav Stojković, doktor sa Instituta Dedinje u Beogradu. Na žalost, ja sam jedan od zaraženih", počinje svoje obraćanje u videu ovaj doktor koji se kao oboleli od korona virusa sa blažim simtomima nalazi u improvizovanoj… »
Prva izjava zaraženog sa sajma: Doktor Branislav ima koronu i otkriva kako izgleda lečenje u halama kurir TV

Prva izjava zaraženog sa sajma: Doktor Branislav ima koronu i otkriva kako izgleda lečenje u halama kurir TV

Kurir 31.03.2020
Branislav Stojković, doktor Instituta Dedinje u Beogradu, jedan je od prvih pacijenata koji je primljen u improvizovanu bolnicu na Sajmu. Kaže da su tamo svi dobro i da se svi bore da tako i ostane. Zahvalio se svojim kolegama i svima u državi koji se… »
Evo kako izgleda BG sajam posle prijema prvih pacijenata: Šta im je sve na raspolaganju i gde mogu da provode vreme foto

Evo kako izgleda BG sajam posle prijema prvih pacijenata: Šta im je sve na raspolaganju i gde mogu da provode vreme foto

Kurir 31.03.2020
Prvi pacijenti zaraženi korona virusom, ali sa najblažom kliničkom slikom primljeni u improvizovanu bolnicu na Beogradskom sajmu. Do sada su ovde hospitalizovana su 33 pacijenta, a najstarija pacijentkinja je 1946. godište, dok je najmlađi 2001… »

Vesti dana »