Povezane vesti

Oboleli lekar bio u kontaktu s Putinom

Oboleli lekar bio u kontaktu s Putinom

Danas 31.03.2020
Lekar koji je prošle nedelje razgovarao sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom prilikom njegovog obilaska infektivne bolnice u Podmoskovlju Denis Procenko zarazio se korona virusom, preneo je Rojters. Glavnom lekaru moskovske bolnice za lečenje… »
Lekar koji je razgovarao s Putinom zaražen koronavirusom

Lekar koji je razgovarao s Putinom zaražen koronavirusom

N1 Info 31.03.2020
Lekar koji je prošle nedelje razgovarao sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom prilikom njegovog obilaska infektivne bolnice u Podmoskovlju Denis Procenko zarazio se koronavirusom, preneo je Rojters. Glavnom lekaru moskovske bolnice za lečenje… »
Glavni lekar bolnice koju je posetio Putin zaražen koronavirusom

Glavni lekar bolnice koju je posetio Putin zaražen koronavirusom

Vesti online 31.03.2020
Denis Procenko, glavni lekar u bolnici u Komunarki, nedaleko od Moskve, gde se leče zaraženi koronavirusom, i sam je oboleo. „Dragi prijatelji, jako sam dirnut vašom brigom. Pozitivan sam na Covid-19, ali se odećam dobro. Izolovao sam se u svoj… »
Glavni lekar bolnice, koju je posetio Putin, oboleo od korone! Evo šta kaže Peskov o zdravstvenom stanju šefa Kremlja!

Glavni lekar bolnice, koju je posetio Putin, oboleo od korone! Evo šta kaže Peskov o zdravstvenom stanju šefa Kremlja!

Kurir 31.03.2020
Glavni lekar u bolnici u Komunarki, nedaleko od Moskve, gde se leče zaraženi virusom korona, i sam je oboleo. Prošle nedelje ovu bolnicu posetio je i predsednik Rusije Vladimir Putin. Predsednik Rusije se redovno testira na koronu, rekao je Sputnjiku… »

Vesti dana »