Povezane vesti

"Ponosan na naš: Tim..." Predsednik objavio fotografiju na svom Instagramu i zahvalio svima koji obezbeđuju pomoć Srbiji

"Ponosan na naš: Tim..." Predsednik objavio fotografiju na svom Instagramu i zahvalio svima koji obezbeđuju pomoć Srbiji

Blic 31.03.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na svom Instagramu fotografiju iz jednog od aviona kojim se doprema pomoć Srbiji u borbi protiv korona virusa, prilikom čega je zahvalio timu koji tu pomoć obezbeđuje. - Ponosan na naš tim koji svakoga… »
"Ponosan sam na naš tim!" Vučić se oglasio nakon izjave Malog da se predsednik ne oseća dobro

"Ponosan sam na naš tim!" Vučić se oglasio nakon izjave Malog da se predsednik ne oseća dobro

Večernje novosti 31.03.2020
Vučić je uz tu poruku na Instagram postavio fotografije aviona erbas A330. PREDSEDNIK Vučić zahvalio se na Instagramu kompaniji Er Srbija za sav trud oko dopremanja pomoći u Srbiju tokom borbe sa korona virusom. - Ponosan na naš tim koji svakog dana… »
Još medicinske pomoći stiglo iz Kine

Još medicinske pomoći stiglo iz Kine

RTS 31.03.2020
Na beogradski aerodrom je u 16.10 sleteo avion iz Šangaja koji je iz Kine dopremio još medicinske pomoći. "Ponosan sam na naš tim koji svakoga dana obezbeđuje neophodnu pomoć za našu Srbiju", poručio je predsednik Aleksandar Vučić i zahvalio… »
Vučić se na Instagramu zahvalio njima: Ponosan sam na naš tim koji svakog dana radi za našu Srbiju!

Vučić se na Instagramu zahvalio njima: Ponosan sam na naš tim koji svakog dana radi za našu Srbiju!

Kurir 31.03.2020
Predsednik Vučić zahvalio se na Instagramu Er Srbiji za sav trud oko dopremanja pomoći u Srbiju tokom borbe sa korona virusom. - Ponosan na naš tim koji svakog dana obezbeđuje neophodnu pomoć za našu Srbiju! Hvala - napisano je na profilu… »

Vesti dana »