Povezane vesti

Borjan odgovorio Terziću na najavu da smanjuje plate za 50%: Takve odluke ne donosimo preko telefona

Borjan odgovorio Terziću na najavu da smanjuje plate za 50%: Takve odluke ne donosimo preko telefona

Telegraf 01.04.2020
Kapiten Zvezde najavljuje pregovore sa upravom. Generalni direktor FK Crvena zvezda Zvezdan Terzić najavio je smanjenje plata fudbalerima ovog kluba za 50 odsto tokom naredna tri meseca, usled epidemije korona virusa. Čelnik crveno-belih je napomenuo da… »
Borjan o predlogu terzića da ‘reže plate’: Razgovaraćemo u Beogradu, ovo nije tema koju možemo da rešimo na daljinu!

Borjan o predlogu terzića da ‘reže plate’: Razgovaraćemo u Beogradu, ovo nije tema koju možemo da rešimo na daljinu!

Hot sport 01.04.2020
Najavio je danas generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić radikalne mere u klubu. U planu je ‘rezanje plata’ kako bi se prebrodila teška finansijska situacija. Terzić je u izjavi za sajt kluba istakao da planira redukovane dohotke po… »
“Varijanta uzmi ili ostavi”: Terzić najavio oštre mere – drastično smanjenje plata igračima Zvezde zbog krize…

“Varijanta uzmi ili ostavi”: Terzić najavio oštre mere – drastično smanjenje plata igračima Zvezde zbog krize…

Hot sport 01.04.2020
“Mi smo već platili veliki ceh. Imali smo na vidiku transfere Miloša Degeneka i jednog od špiceva, Milana Pavkova ili Ričmonda Boaćija, ali zbog korona virusa sve je propalo.” Pandemija korona virusa potresa ceo svet, uslovi vanrednog stanja… »
Terzić: Na vidiku bili transferi Degeneka i Boaćija ili Pavkova, ali...

Terzić: Na vidiku bili transferi Degeneka i Boaćija ili Pavkova, ali...

Sportski žurnal 01.04.2020
Mi smo već platili veliki ceh. Imali smo na vidiku transfere Degeneka i jednog od špiceva - kaže prvi čovek crveno-belih. Prvi čovek crveno-belih Zvezdan Terzić napominje da je Zvezda već pretrpela udarac: - Mi smo već platili veliki ceh. Imali… »
Terzićevo obraćanje - Zvezda već platila ceh, ostala bez novca od transfera, evo šta sledi!

Terzićevo obraćanje - Zvezda već platila ceh, ostala bez novca od transfera, evo šta sledi!

Sportske.net 01.04.2020
Zvezdan Terzić se obratio javnosti, a tiče se trenutnog stanja u Crvenoj zvezdi. Svi su u problemu, obustavljanje svih sportskih dešavanja dovodi i do ekonomskog pada klubova. Oni veliki su u problemima poput Juventusa, a šta je sa Crvenom zvezdom… »

Vesti dana »