Povezane vesti
Zbog čega u nekim zemljama nose maske, a u drugim ne
Politika 01.04.2020
Od kada je počela pandemija koronavirusa neka mesta su uvela obavezno nošenje maski za sve građane, a svako ko je uhvaćen bez nje rizikovao je da postane društveno izopšten. S druge strane, u nekim delovima sveta i dalje je prihvatljivo da šetate… »
Korona virus: Zašto se u nekim zemljama nose maske, a u drugim ne
Južne vesti 01.04.2020
BBC/Vladimir Zivojinovic I u Beogrdu sve više ljudi nosi maske Sve one koji ovih dana izađu na ulice Hongkongu, Seula ili Tokija bez maske, najverovatnije popreko gledaju. Od početka epidemije korona virusa, neka mesta su uvela nošenje maski za sve… »
Vesti dana »

"Je: L' nekom loše?" Dačić demonstrirao kako radi uređaj za koji opozicija tvrdi da je bio "zvučni top" na protestu u Beogradu: Ova dva poseduje MUP (foto, video)
Blic pre 2 satajoš 30 povezanih

Tepić tvrdi da Srbija ima LRAD uređaje, Dačić da se ne koriste kao 'zvučni topovi'
Slobodna Evropa pre 2 satajoš 21 povezana

Okupljanja studenata, aktivista i građana u više mesta u Srbiji: U Subotici "doček", u Beogradu protest ispred Ministarstva prosvete (foto, video)
Blic pre 15 minutajoš 28 povezanih

Žandarm tvrdi za Danas: Više „zvučnih topova“ bilo raspoređeno u subotu na protestu
Danas pre 5 satijoš 14 povezanih

Ilić u suzama zbog smrti Delibašića: "Od njega sam se oprostio pre 20-tak dana"
B92 pre 2 satajoš 46 povezanih