Povezane vesti

Ex-Zadrugar poručuje da Srbiju jako voli, ali ljude u njoj ne!

Ex-Zadrugar poručuje da Srbiju jako voli, ali ljude u njoj ne!

Mondo 01.04.2020
Otkriva ko ga je zarazio koronom. Otkriva ko ga je zarazio koronom. Bivši učesnik Zadruge i kako sam kaže bivši dečko, Ane Korać, Filip Mijatov nedavno je putem društvenih mreža objavio da se zarazio koronom. On je sada putem Instagrama obelodanio… »
"Koronu sam dobio Od Italijanke": Filip Mijatov izašao iz bolnice, pa otkrio tačno u evro koliki honorar je imao u "Zadruzi"

"Koronu sam dobio Od Italijanke": Filip Mijatov izašao iz bolnice, pa otkrio tačno u evro koliki honorar je imao u "Zadruzi"

Blic 01.04.2020
Nekadašnji učesnik "Zadruge 3" Filip Mijatov oporavio se od korona virusa i sada se, kako kaže, nalazi kod kuće. Filip Mijatov je pre tri nedelje objavio da je zaražen korona virusom, a sada je, odgovarajući na pitanja pratilaca na Instagramu, naveo… »
Korona Virus sam dobio od Italijanke: Filip Mijatov tvrdi da je izlečen, evo koliko dugo je trajalo! (Foto)

Korona Virus sam dobio od Italijanke: Filip Mijatov tvrdi da je izlečen, evo koliko dugo je trajalo! (Foto)

Kurir 01.04.2020
Filip Mijatov rekao je da je zaražen korona virusom, a sada tvrdi da je izlečen. Bivši dečko Ane Korać na Instagramu je odgovarao na pitanja pratilaca, pa je otkrio kako je dobio virus. "Virus sam dobio od neke Italijanke. Nisam bio na aparatima… »

Vesti dana »