Povezane vesti

Parahoski "udario" po Trinkijeriju

Parahoski "udario" po Trinkijeriju

Sportski žurnal 01.04.2020
Beloruski centar je imao neslavnu epizodu u redovima Partizana. Stigao je u Partizan kao pojačanje, naigrao se nije, a i za to što je igrao Belorus Artjom Parahoski nije se proslavio. Zato je 20. novembra 2019. klub iz Humske sa njim raskinuo ugovor… »
Parahovski "udario" po Trinkiju: Opet mi je isto uradio

Parahovski "udario" po Trinkiju: Opet mi je isto uradio

N1 Info 01.04.2020
Doskorašnji košarkaš Partizana Artsjom Parahovski okrivio je trenera Andreu Trinkijerija zbog loše epizode u Humskoj, poručivši da mu je Italijan iste probleme pravio i svojevremeno u Kantuu. "Da budem iskren, bio sam zabrinut pred odlazak u… »
Parahovski otvorio dušu: ''Zašto mi je Trinkijeri to OPET uradio?''

Parahovski otvorio dušu: ''Zašto mi je Trinkijeri to OPET uradio?''

Sportske.net 01.04.2020
Bivši centar Partizana progovorio posle nekoliko meseci o odlasku iz redova crno-belih. Artsjom Parahovski došao je prošlog leta u Partizan kao jedno od velikih pojačanja na centarskim pozicijama, posle zapaženih partija u dresu Lijetuvos Ritasa, ali… »
Javio se “odbačeni”: Parahovski opleo po Trinkijeriju – “Zbog čega mi je to ponovo uradio?”

Javio se “odbačeni”: Parahovski opleo po Trinkijeriju – “Zbog čega mi je to ponovo uradio?”

Hot sport 01.04.2020
Centar se oglasio, prvi put od napuštanja Beograda. Stigao je kao veliko pojačanje, ali Artjom Parahovski nije uspeo da opravda očekivano u Partizanovom dresu. Usledio je rastanak s crno-belima, a beloruski košarkaš kao glavnog krivca vidi trenera… »
Parahovski opleo po Trinkijeriju: Ne znam zašto mi je to ponovo uradio, priča da sam nespreman izgovor za medije

Parahovski opleo po Trinkijeriju: Ne znam zašto mi je to ponovo uradio, priča da sam nespreman izgovor za medije

Mozzart sport 01.04.2020
„Prihvatio sam njegovo izvinjenje pred dolazak u Beograd“, oktriva Belorus. Iskusni beloruski centar Artjom Parahovski kaže da ne zna razlog zbog kojeg nije dobio značajniju ulogu u Partizanu, optuživši trenera Parnog valjka Andreu Trinkijerija da… »

Vesti dana »