Povezane vesti

"Razapeta sam, ne mogu više": Luna Đogani posle nezapamćene svađe sa majkom donela odluku

"Razapeta sam, ne mogu više": Luna Đogani posle nezapamćene svađe sa majkom donela odluku

Blic 03.04.2020
Do žestoke rasprave došlo je u ranim jutarnjim satima između Lune Đogani i njene majke Anabele Atijas. Prštale su uvrede, prozivke i pretnje, a Luna Đogani se otvorila u rajskom vrtu pa rekla sve o svađama sa majkom, a onda donela odluku. "Ona se… »
Povlačim se iz svega, umorna sam: Luna totalno slomljena progovorila o svađama sa majkom, a onda donela odluku (video)

Povlačim se iz svega, umorna sam: Luna totalno slomljena progovorila o svađama sa majkom, a onda donela odluku (video)

Kurir 03.04.2020
Luna Đogani se otvorila u rajskom vrtu pa rekla sve o svađama sa majkom, a onda donela odluku. "Ok sam, bilo je i boljih dana, ali neću da kukam. Marko i ja nismo nikako, ne pričamo, u svađi smo, ne komuniciramo uopšte. Nije me ispoštovao, razumem… »
Izdajice, trebalo je više da te tučem: Anabela urla na ćerku Lunu, zapenila od besa! Jezive uvrede pljušte! (video)

Izdajice, trebalo je više da te tučem: Anabela urla na ćerku Lunu, zapenila od besa! Jezive uvrede pljušte! (video)

Kurir 03.04.2020
Anabela Atijas posvađala se sa ćerkom Lunom Đogani, pa joj se unosila u lice i vređala je. Anabela je istakla da ima traume od ljudi koji su u alkoholisanjom stanju, što joj je Luna zamerila, budući da su na snimku bili Marko Miljković, Gagi… »
"Izdajice svoga roda, manipulatorko! Nemoj da ja ispričam...." Žestoka svađa Lune i Anabele, unosila joj se u facu, pa…

"Izdajice svoga roda, manipulatorko! Nemoj da ja ispričam...." Žestoka svađa Lune i Anabele, unosila joj se u facu, pa…

Blic 03.04.2020
Do žestoke rasprave došlo je u ranim jutarnjim satima između Lune Đogani i njene majke Anabele Atijas, kojoj je zasmetalo to što joj je Luna zamerila komentarisanje video-klipova koji su bili prikazani u emisiji ,,Gledanje snimaka". Anabela je za… »

Vesti dana »