Povezane vesti
Bez vode na Bulevaru patrijarha Pavla 105
Dnevnik 03.04.2020
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 13 sati biti Bulevar patrijarha Pavla 105. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena, javljaju iz JKP „Vodovod i kanalizacija“.… »
Deo Sremske Kamenice bez vode zbog havarije
Moj Novi Sad 03.04.2020
Zbog sanacije havarije, usled radova izvođača, bez vode će danas do 13 sati biti ulice Marka Oreškovića, Ivana Gorana Kovačića, Svetosavska i okolne ulice u Sremskoj Kamenici. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada… »
Deo Bulevara patrijarha Pavla bez vode zbog havarije
Moj Novi Sad 03.04.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 13 sati biti objekat na Bulevaru patrijarha Pavla broj 105. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Vesti dana »
Srbija i Mađarska potpisale četiri ključna dokumenta o ekonomiji, energiji i EU integracijama
In medija pre 1 satjoš 42 povezane
Nastavljaju se bloakade, poljoprivrednici čekaju poziv iz Vlade Srbije
Ozon press pre 4 satijoš 19 povezanih
Nove cene goriva u Srbiji: evrodizel 200 dinara, benzin 181 dinar po litru
Naslovi.ai pre 2 satajoš 31 povezana
Ministarka energetike Srbije i mađarski ministar spoljnih poslova o NIS-u i MOL-u
Radio sto plus pre 33 minutajoš 23 povezane



