Povezane vesti

Roko leni ukić pisao pismo FIBA: Bio sam skrhan posle Rija, igrali smo iznad mogućnosti, ali Srbija je pobedila!

Roko leni ukić pisao pismo FIBA: Bio sam skrhan posle Rija, igrali smo iznad mogućnosti, ali Srbija je pobedila!

Hot sport 03.04.2020
Košarkaška reprezentacija Hrvatske redovan je mušterija Srbije na velikim takmičenjima, a to baš ‘boli’ naše komšije. Danas je na sajtu FIBA red za pisanje pisma pao na Roka Lenija Ukića koji se prisetio Olimpijskih igara u Riju gde je ih je… »
Roko Leni Ukić: Bio sam skrhan, mi na maksimumu, a izgubimo od Srbije

Roko Leni Ukić: Bio sam skrhan, mi na maksimumu, a izgubimo od Srbije

Sportski žurnal 03.04.2020
Srbija je u Riju osvojila srebro igrajući finale protiv SAD, dok je Hrvatska bez medalje u košarci već punih 25 godina, nakon dobro poznatog „napuštanja podijuma“ u Atini 1995. godine. Hrvatski košarkaš Roko Leni Ukić napisao je autorski tekst… »
"Mislio sam da je kraj: Sveta!" Kako su Srbi mentalno uništili Hrvata: Svi me pitaju "šta će ti sve to?"

"Mislio sam da je kraj: Sveta!" Kako su Srbi mentalno uništili Hrvata: Svi me pitaju "šta će ti sve to?"

Sportal blic 03.04.2020
Roko Leni Ukić, veteran hrvatske košarke, napisao je blog za zvaničan sajt Međunarodne košarkaške federacije (FIBA), sa naslovom "Zašto sebe ponovo stavljam na muke". (36) košarkaš francuskog kluba Antib Ajkula, pisao je o odlučnosti da i dalje… »
Ukić: Poraz od Srbije za nas je bio kraj sveta

Ukić: Poraz od Srbije za nas je bio kraj sveta

N1 Info 03.04.2020
Hrvatski košarkaš Roko Leni Ukić priznaje da ga je poraz od Srbije na Olimpijskim igrama 2016. u Rio de Žaneiru mnogo pogodio. Orlovi su savladali Vatrene u četvrtfinalu Igara, posle neizvesne završnice, rezultatom 86:83. Poraz, koji je sprečio… »
Hrvat brutalno iskren: „Posle poraza od Srbije mislio sam da je kraj sveta“

Hrvat brutalno iskren: „Posle poraza od Srbije mislio sam da je kraj sveta“

Vesti online 03.04.2020
Roko Leni Ukić, iskusni hrvatski košarkaš, napisao je autorski tekst za zvaničan sajt Međunarodne košarkaške federacije (FIBA). Tridesetpetogodišnji plejmejker francuskog drugoligaša Antibe Šarks pisao je o mnogim stvarima, o tome zašto još… »

Vesti dana »