Povezane vesti
Vulin: Izazivanje panike je podlo pa i kada nije kažnjeno
RTV 03.04.2020
BEOGRAD - "Ne znam zašto komesarka Dunja Mijatović ima potrebu da Srbiju stavlja u svaku svoju izjavu, ali znam da u Srbiji predsednik Vučić nije nikada uskratio ni jednom novinaru ni pravo na pitanje ni odgovor. Istina, nije dozvolio ni da se viče na… »
Vulin: Evropski komesari nemaju pravo da nam uređuju život
Slobodna Evropa 03.04.2020
Ministar odbrane Srbije Aleksandar Vulin izjavio je da svako u Srbiji ima pravo na informisanje, ali da niko nema pravo na svesno objavljivanje laži i namerno izazivanje panike i pitao evropske zvaničnike kako oni reaguju kad neko iznosi neistinu u… »
Vulin: Evropski komesari nemaju pravo da nam uređuju život
Danas 03.04.2020
Ministar odbrane Aleksandar Vulin izjavio je da svako u Srbiji ima pravo na informisanje, ali da niko nema pravo na svesno objavljivanje laži i namerno izazivanje panike i pitao evropske zvaničnike kako oni reaguju kad neko iznosi neistinu u njihovim… »
Vesti dana »
Završen protest u Novom sadu, studenti poručili: vidimo se i sutra
Beta pre 44 minutajoš 44 povezane
Skup podrške studentima i profesorici Jeleni Klaut održan u Leskovcu
Jugmedia pre 39 minutajoš 57 povezanih
Zelenski kritikuje Evropu: Njeno ponašanje u vezi sa odbranom kao ‘Dan mrmota’
Nedeljnik pre 39 minutajoš 26 povezanih
Profil Manje Grčić, kandidata za direktora RTS-a: Bliska veza sa vlastima
N1 Info pre 1 satjoš 27 povezanih
Vučić: Sa Orbanom o NIS-u, nadam se konačnom ugovoru Rusa i Mađara do sredine marta
RTK pre 1 satjoš 25 povezanih



