Povezane vesti

Prvi izlečeni od korone zaplakao: Sve bih dao da sam bio kod kuće (video)

Prvi izlečeni od korone zaplakao: Sve bih dao da sam bio kod kuće (video)

Mondo 03.04.2020
Poslušajte i pogledajte emotivno obraćanje pacijenta iz Podgorice koji je pobedio kovid 19. Poslušajte i pogledajte emotivno obraćanje pacijenta iz Podgorice koji je pobedio kovid 19. Koliko je važno da ostanete kod kuće i vodite računa o sebi i… »
Prvi izlečeni u CG: Drago mi je da nikoga nisam zarazio, ostanite kod kuće

Prvi izlečeni u CG: Drago mi je da nikoga nisam zarazio, ostanite kod kuće

N1 Info 03.04.2020
Meštanin Bara Mihailo Vukić objavio je na Fejsbuku da je izlečen od koronavirusa i da je pušten iz Kliničkog centra Crne Gore (KCCG). On je napisao da je pobedio virus i da nakon 20 dana teške borbe u bolnici ide kući. "Nije bilo lako. Sad je sve u… »
Mihailo prvi crnogorac koji je pobedio koronu: Sedite kod kuće i biće vam super! Ponosan sam što nisam nikog zarazio

Mihailo prvi crnogorac koji je pobedio koronu: Sedite kod kuće i biće vam super! Ponosan sam što nisam nikog zarazio

Kurir 03.04.2020
Meštanin Bara Mihailo Vukić objavio je na Fejsbuku da je izlečen od koronavirusa i da je pušten iz Kliničkog centra Crne Gore (KCCG). On je napisao da je pobedio virus i da nakon 20 dana teške borbe u bolnici ide kući. "Nije bilo lako. Sad je sve u… »
"Sve bih dao da sam zadnjih 20 dana bio kod kuće": Pacijent iz Crne Gore koji je prvi pobedio korona virus poslao snažnu…

"Sve bih dao da sam zadnjih 20 dana bio kod kuće": Pacijent iz Crne Gore koji je prvi pobedio korona virus poslao snažnu…

Srbija danas 03.04.2020
Vukić je nekadašnji sportista, a poslednjih godina uspešno se bavi turizmom. Vukić je nulti pacijent u Baru kod koga je 18. marta potvrđen pozitivan nalaz na COVID 19, a 3.aprila je otpušten iz Kliničkog centra Crne Gore. Baranin Mihailo Vukić… »
“Posle teške borbe pobedio sam koronu, ponosan što nisam nikoga zarazio”: Baranin koji je prvi u Crnoj Gori izlečen od…

“Posle teške borbe pobedio sam koronu, ponosan što nisam nikoga zarazio”: Baranin koji je prvi u Crnoj Gori izlečen od…

Večernje novosti 03.04.2020
Vukić je nulti pacijent u Baru kod koga je 18. marta potvrđen pozitivan nalaz na COVID 19, a 3.aprila je otpušten iz Kliničkog centra Crne Gore. Baranin Mihailo Vukić (46) prvi je u Crnoj Gori pobedio koronu. Posle 20 dana teške borbe pobedio sam… »

Vesti dana »