Povezane vesti
Nestorović: Rusi sutra dezinfikuju bolnicu u Ćupriji
Sputnik 03.04.2020
Tim ruskih stručnjaka koji je stigao u Srbiju, trebalo bi sutra da dezinfikuje bolnicu u Ćupriji, izjavio je večeras član Kriznog štaba za suzbijanje epidemije kovida 19 pulmolog Branimir Nestorović, koji očekuje sutra i sastanak sa stručnjacima iz… »
Nestorović: Rusi sutra dezinfikuju bolnicu u Ćupriji
Dnevnik 03.04.2020
BEOGRAD: Tim ruskih stručnjaka, koji je stigao u Srbiju, trebalo bi sutra da dezinfikuje bolnicu u Ćupriji, izjavio je večeras član Kriznog štaba za suzbijanje COVID-19, pulmolog Branimir Nestorović, koji očekuje sutra i sastanak sa stručnjacima iz… »
Nestorović: Izbegli smo italijanski scenario, do juna kraj epidemije!
Mondo 03.04.2020
Dr Branimir Nestorović izjavio je da epidemije "neće biti" do početka juna, i da je Srbija izbegla italijanski scenario. Dr Branimir Nestorović izjavio je da epidemije "neće biti" do početka juna, i da je Srbija izbegla italijanski scenario. Pulmolog i… »
Vesti dana »

Protest i incidenti ispred prostorija SNS-a u Zemunu i Novom Beogradu
NIN pre 2 satajoš 18 povezanih

CIK BiH oduzeo mandat Miloradu Dodiku, odluka pravosnažna tek nakon što prođe rok žalbe
Insajder pre 1 minutjoš 61 povezana

80 godina straha: Mali dečak, atomska bomba koja je zauvek promenila svet
Aero.rs pre 1 satjoš 13 povezanih