Povezane vesti

Tramp neće da nosi masku: "Ne mogu sebe da zamislim da se tako pozdravljam sa predsednicima i premijerima"

Tramp neće da nosi masku: "Ne mogu sebe da zamislim da se tako pozdravljam sa predsednicima i premijerima"

Blic 04.04.2020
Američki predsednik Donald Tramp rekao je da neće nositi zaštitnu masku za lice uprkos preporukama lekara da se to čini. Tramp je izjavio da ne može sebe da zamisli da se sa maskom na licu pozdravlja sa "predsednicima, premijerima, diktatorima… »
Trump neće da nosi masku

Trump neće da nosi masku

Slobodna Evropa 04.04.2020
Američki predsjednik Donald Trump rekao je da neće nositi zaštitnu masku za lice uprkos preporukama ljekara da se to čini, prenosi BBC. Trump je izjavio da ne može sebe da zamisli da se sa maskom na licu pozdravlja sa "predsjednicima, premijerima… »
Tramp objavio preporuku da se nose maske, ali poručio da je lično neće poštovati

Tramp objavio preporuku da se nose maske, ali poručio da je lično neće poštovati

Radio 021 04.04.2020
Predsednik Donald Tramp objavio je novu preporuku federalnih zdravstvenih vlasti da graani nose maske na javnim mestima i istovremeno izjavio da on tu preporuku neće poštovati. "Ja sam izabrao da da to ne učinim" rekao je Tramp povodom nove preporuke… »
Tramp neće nositi masku: Zamislite da u ovalnoj sobi pozdravljam predsednike, premijere i kraljice sa maskom!

Tramp neće nositi masku: Zamislite da u ovalnoj sobi pozdravljam predsednike, premijere i kraljice sa maskom!

Kurir 04.04.2020
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da neće nositi masku uprkos novoj medicinskoj preporuci Amerikancima da to čine. Kako prenosi BBC, Tamp je rekao da ne može da zamisli sebe kako pozdravlja predsednike, premijere, diktatore, kraljeve i… »
Trump neće poštovati preporuku o zaštitnim maskama

Trump neće poštovati preporuku o zaštitnim maskama

Al Jazeera 04.04.2020
Donald Trump je objavio novu preporuku federalnih zdravstvenih vlasti da građani nose maske na javnim mjestima. Američki predsjednik Donald Trump objavio je novu preporuku federalnih zdravstvenih vlasti da građani nose maske na javnim mjestima i… »
Tramp objavio preporuku da se nose maske, ali poručio da je lično neće poštovati

Tramp objavio preporuku da se nose maske, ali poručio da je lično neće poštovati

N1 Info 04.04.2020
Predsednik Donald Tramp objavio je novu preporuku federalnih zdravstvenih vlasti da graani nose maske na javnim mestima i istovremeno izjavio da on tu preporuku neće poštovati. "Ja sam izabrao da da to ne učinim" rekao je Tramp povodom nove preporuke… »

Vesti dana »