Povezane vesti

Pink preležala koronavirus, kritikuje vladu i donira milion dolara

Pink preležala koronavirus, kritikuje vladu i donira milion dolara

N1 Info 04.04.2020
Američka pevačica Pink na Instagramu je objavila fotografiju s trogodišnjim sinom, napisavši da su oboje imali simptome koronavirusa i da su zahvaljujući svom lekaru hitno testirani, i pritom je oštro kritikovala američku vladu zbog nedostatka… »
Pink pozitivna na virus korona, poziva na dostupnost testiranja za sve

Pink pozitivna na virus korona, poziva na dostupnost testiranja za sve

Radio 021 04.04.2020
Poznata američka pevačica Pink objavila je danas da je pozitivna na virus korona, kao i da će donirati po 500.000 dolara za dve službe za hitne situacije. Pink je u nizu tvitova navela da su ona i njen trogodišnji sin osetili simptome pre dve… »
Slavna pevačica Pink zaražena korona virusom: Zbog jedne stvari je besna i neće da ćuti: "Moj trogodišnji sin i ja smo…

Slavna pevačica Pink zaražena korona virusom: Zbog jedne stvari je besna i neće da ćuti: "Moj trogodišnji sin i ja smo…

Blic 04.04.2020
Pevačica Pink objavila je da je testirana pozitivno na korona virus. Pink je u objavi na Tviteru navela da su ona i njen trogodišnji sin osetili simptome pre dve nedelje, nakon čega je testirana i ustanovljeno je da je zaražena. Ona je potom dodala da… »
Pink objavila da je pozitivna na koronu, pa oštro iskritikovala vlast i najavila milionsku donaciju

Pink objavila da je pozitivna na koronu, pa oštro iskritikovala vlast i najavila milionsku donaciju

Telegraf 04.04.2020
Ona i njen trogodišnji sin osetili su simptome pre dve nedelje, nakon čega je testirana. Poznata američka pevačica Pink objavila je da je pozitivna na korona virus, kao i da će donirati po 500.000 dolara za dve službe za hitne situacije. Pink je u… »

Vesti dana »