Povezane vesti

Koronavirus: U Srbiji preko 1.600 zaraženih, preminulo 44 osobe, više od 80 u teškom stanju, dr Kon kaže da “ne držimo…

Koronavirus: U Srbiji preko 1.600 zaraženih, preminulo 44 osobe, više od 80 u teškom stanju, dr Kon kaže da “ne držimo…

Nedeljnik 04.04.2020
Foto: Profimedia U Republici Srbiji je do 15 časova 4. aprila 2020. godine registrovano ukupno 1.624 potvrđenih slučajeva COVID 19. Od poslednjeg izveštaja do 15 časova testirani su uzorci 645 osoba od kojih je 148 pozitivno. Hospitalizovano je… »
Kon: Ne držimo konce u svojim rukama, sada sve zavisi od kontakata

Kon: Ne držimo konce u svojim rukama, sada sve zavisi od kontakata

N1 Info 04.04.2020
Ne držimo konce u rukama, izjavio je epidemiolog Predrag Kon koji najavljuje vrhunac epidemije u Srbiji u ovoj i narednoj nedelji. Izvor: TV Prva "Mi smo sada definitivno jednostavno ne držimo konce u svojim rukama jer ne možemo da pratimo, do sada smo… »
Dr Srđa Janković: Epidemija bez presedana, virus ne možemo da zaustavimo brzo

Dr Srđa Janković: Epidemija bez presedana, virus ne možemo da zaustavimo brzo

RTS 04.04.2020
Iako sve više učimo o koronavirusu, neke njegove manifestacije s vremena na vreme iznenade lekare. Potvrđeno je osam podtipova virusa, zarazne su i osobe u inkubaciji, a epidemija bez presedana može se zauzdati odgovornošću i solidarnošću, navode… »
Dr Kon: Ne držimo konce u svojim rukama, ne možemo da pratimo ko je koga zarazio…

Dr Kon: Ne držimo konce u svojim rukama, ne možemo da pratimo ko je koga zarazio…

Nedeljnik 04.04.2020
Foto: Igor Pavićević Epidemiolog doktor Predrag Kon gostujući u jutarnjem programu TV Prva, rekao je da se ove i sledeće nedelje očekuje vrhunac epidemije koronavirusa. “Mi i dalje očekujemo da će vrhunac epidemije biti ove i naredne nedelje”… »
Kon: Ne držimo konce u svojim rukama

Kon: Ne držimo konce u svojim rukama

Prva 04.04.2020
Epidemiolog dr Kon gostujući u Jutru, rekao je da se ove i sledeće nedelje očekuje vrhinac epidemije. "Mi i dalje očekujemo da će vrhunac epidemije biti ove i naredne nedelje", navodi dr Kon i navodi da će se nakon toga videti rezultati mera. "Mi… »
"Radi se o promašaju": Epidemiolog Predrag Kon o problemu sa testiranjem

"Radi se o promašaju": Epidemiolog Predrag Kon o problemu sa testiranjem

Blic 04.04.2020
"Jasno mi je da se radi o promašaju", ovako je epidemiolog Predrag Kon objasnio stanje sa testiranjem za koje je juče pomenuo da je trenutno najveći problem u borbi protiv korona virusa. On je juče, gostujući na TV Prva kazao je problem nastao u tome… »
Kon: Ne držimo konce u svojim rukama, ne može da se prati ko je od koga zaražen

Kon: Ne držimo konce u svojim rukama, ne može da se prati ko je od koga zaražen

Sputnik 04.04.2020
Epidemiolog Predrag Kon kaže da se ove i sledeće nedelje očekuje vrhunac epidemije i navodi da sada ne držimo konce u svojim rukama, jer ne može da se prati ko je od koga zaražen. „Mi i dalje očekujemo da će vrhunac epidemije biti ove i naredne… »
Predrag Kon objasnio kada ćemo videti rezultate produženog policijskog časa

Predrag Kon objasnio kada ćemo videti rezultate produženog policijskog časa

Mondo 04.04.2020
Epidemiolog i član Kriznog štaba o novim merama i teoretskoj mogućnosti zaustavljanja širenja korona virusa, Epidemiolog i član Kriznog štaba o novim merama i teoretskoj mogućnosti zaustavljanja širenja korona virusa, Epidemiolog dr Predrag Kon… »
"Ovo je početak potrebe za gvozdenom disciplinom, ne držimo konce u rukama, blizu smo novih odluka"

"Ovo je početak potrebe za gvozdenom disciplinom, ne držimo konce u rukama, blizu smo novih odluka"

Telegraf 04.04.2020
Epidemilog dr Predrag Kon naveo je da smo u situaciji kada ozbiljno treba da se razmišlja o uvođenju potpune zabrane kretanja. Epidemiolog Predrag Kon je, govoreći za TV Prva o epidemiji korona virusa naveo da se očekuje da upravo ova i naredna… »

Vesti dana »