Povezane vesti

Obradovići: Naše respiratore pre krize niko nije hteo...

Obradovići: Naše respiratore pre krize niko nije hteo...

Dnevnik 04.04.2020
BAZEL: Bračni par iz Švajcarske, koji je Srbiji donirao respiratore, na čemu im se javno zahvalio predsednik Aleksandar Vučić, su Ivana i Zoran Obradović, kojima ovo nije prvi put da pomažu bolnicama u Srbiji, pa im, kako kažu ekskluzivno za… »
O njemu je pričao Vučić: Kragujevčanin donirao tri respiratora Srbiji

O njemu je pričao Vučić: Kragujevčanin donirao tri respiratora Srbiji

Mondo 04.04.2020
Na ovaj korak se odlučio kaže jer želi da pomogne svojoj zemlji, a za ovaj gest im se zahvalio i predsednik Aleksandar Vučić tokom obraćanja javnosti. Na ovaj korak se odlučio kaže jer želi da pomogne svojoj zemlji, a za ovaj gest im se zahvalio… »
Kragujevčanin iz Švajcarske donirao Srbiji 3 respiratora: Vezan sam za svoju zemlju, deo je mene

Kragujevčanin iz Švajcarske donirao Srbiji 3 respiratora: Vezan sam za svoju zemlju, deo je mene

Telegraf 04.04.2020
- Imam dosta prijatelja i rođaka tu i sasvim je prirodno da ako je neko u takvoj situaciji da sam tu da pomognem - rekao je Zoran Obradović Kiza. Kragujevčanin koji gotovo 30 godina živi i radi u Švajcarskoj, Zoran Obradović Kiza zajedno sa svojom… »
Ovo su dobrotvori iz Švajcarske kojima je Vučić javno odao priznanje: Ivana i Zoran poklonili Srbiji tri respiratora

Ovo su dobrotvori iz Švajcarske kojima je Vučić javno odao priznanje: Ivana i Zoran poklonili Srbiji tri respiratora

Večernje novosti 04.04.2020
Ivana i Zoran Obradović u humanitarnim akcijama više od deceniju i po. Potrebni smo otadžbini, sad kad je teško. LjUBAV ih je spojila. Ona ih pokreće. U svemu, pa i u bojazni za otadžbinu. Bračni par Ivana i Zoran Obradović su vođeni tom… »
Njima se predsednik zahvalio: Ovo je bračni par iz Švajcarske koji je Srbiji poklonio respiratore, a to im nije prvi put

Njima se predsednik zahvalio: Ovo je bračni par iz Švajcarske koji je Srbiji poklonio respiratore, a to im nije prvi put

Blic 04.04.2020
U svom jučerašnjem obraćanju građanima predsednik Srbije Aleksandar Vučić posebno se zahvalio bračnom paru iz Švajcarske koji je našoj zemlji poslao tri respiratora. Dan kasnije, otkriveno je da je reč o lekaru anesteziologu Zoranu Obradoviću i… »

Vesti dana »