Povezane vesti

Biševac: Situacija alarmantna, ali pod kontrolom, stižu respiratori

Biševac: Situacija alarmantna, ali pod kontrolom, stižu respiratori

IndeksOnline 04.04.2020
NOVI PAZAR – Novi Pazar je identifikovan kao novo žarište virusa korona u Srbiji, a gradonačelnik Nihat Biševac izjavio je večeras da je situacija u gradu alarmantna, ali da je za sada pod kontrolom. Biševac je za TV Prvu rekao da će Opšta… »
Novi Pazar novo žarište korone! Dr Mahmutović: Razgovarao sam sa Vučićem, stiže 10 kliničkih i do 5 mobilnih respiratora

Novi Pazar novo žarište korone! Dr Mahmutović: Razgovarao sam sa Vučićem, stiže 10 kliničkih i do 5 mobilnih respiratora

Kurir 04.04.2020
Novi Pazar. - -Jutros sam razgovarao sa predsednikom Vučićem i on mi je u tom razgovoru potvrdio da u Novi Pazar hitno stiže 10 kliničkih i tri do pet mobilnih respiratora. To je u poslednjih desetak, dvadeset, svakako i više godina najznačajnija… »
POTVRĐENO: Vučić u ponedeljak stiže u Novi Pazar

POTVRĐENO: Vučić u ponedeljak stiže u Novi Pazar

IndeksOnline 04.04.2020
BEOGRAD – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetiće u ponedeljak Novi Pazar, koji je identifikovan kao novo žarište korona virusa u Srbiji. To je objavila, nezvanično, jedna lokalna televizija, a Tanjugu je u Kabinetu predsednika Republike… »
RTVNP: Vučić lično uručuje respiratore bolnici, dočekuje ga Ljajić

RTVNP: Vučić lično uručuje respiratore bolnici, dočekuje ga Ljajić

IndeksOnline 04.04.2020
NOVI PAZAR – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetiće u ponedeljak Novi Pazara, saznaje RTV Novi Pazar. Vičić će, kako naša redakcija saznaje, tom prilikom obići novopazarsku Opštu bolnicu kojoj će uručiti respiratore. Vučića će u Novom… »
Vučić šalje 13 respitora u Novi Pazar

Vučić šalje 13 respitora u Novi Pazar

IndeksOnline 04.04.2020
NOVI PAZAR – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poslaće sutra u Novi Pazar 10 kliničkih i 3 transportna respiratora – ekskluzivno saznaje Rtv Novi Pazar. U jutrošnjem razgovoru predsednika Srbije, potpredsednika Vlade i ministra Rasima Ljajića u… »
Vlada šalje 13 respiratora u Novi Pazar

Vlada šalje 13 respiratora u Novi Pazar

Sandžak press 04.04.2020
Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić poslaće sutra u Novi Pazar 10 kliničkih i 3 transportna respiratora. Na ovaj način ojačavaju se kapaciteti za prihvat pacijenata u Novom Pazaru kako bi oni bili zbrinuti na najadekvatniji način u svom gradu i… »

Vesti dana »