Povezane vesti
U Srbiji još 148 zaraženih virusom korona
Subotica.com 04.04.2020
Od poslednjeg jučerašnjeg izveštaja do danas u 15 časova testirani su uzorci 645 osoba od kojih je 148 pozitivno na virus COVID 19, od čega 22 sa teritorije Vojvodine. Hospitalizovano je ukupno 1.046 pacijenata, a na respiratoru je njih 89. Do sada je… »
Gojković: Na lečenju od koronavirusa u KCV 84 pacijenta, petoro na respiratorima
RTV 04.04.2020
NOVI SAD - Pokrajinski sekretar za zdravstvo Zoran Gojković izjavio je danas da od ukupnog broja u poslednja 24 sata pozitivno testirane osobe na koronavirus 22 su u Vojvodini. Gojković je, na konferenciji za štampu, upitan za podatke u pokrajini, rekao… »
Dva nova pacijenta obolela od virusa korona u KCV
Radio 021 04.04.2020
Na Klinici za infektivne bolesti Kliničkog centra Vojvodine trenutno se leče 84 pacijenta obolela od virusa kovid 19, od čega je njih petoro priključeno na respirator. U odnosu na prethodni dan, u bolnicu su primljena dva nova pacijenta zaražena virusom… »
Vesti dana »

Protest studenata u blokadi i zborova u Beogradu i Novom Sadu: Nemanjina ulica ponovo prohodna, Varadinski i Žeželjev most blokirani
Blic pre 8 minutajoš 53 povezane

Protest u Beogradu Udruženja za zaštitu životinja protiv nacrta zakona
Beta pre 7 satijoš 16 povezanih

Milojević: ''Teško mi je pao Šerifov odlazak! Ćutao je, radio, mnogo nam pomogao...''
Sportske.net pre 43 minutajoš 28 povezanih