Povezane vesti

Šarapova uradila nešto o čemu su milioni sanjali: ''Ovo je moj broj, pišite mi!''

Šarapova uradila nešto o čemu su milioni sanjali: ''Ovo je moj broj, pišite mi!''

Sportske.net 04.04.2020
Sjajan način da se prekrati vreme u izolaciji. Nekadašnja prva teniserka sveta, uz to i jedna od najlepših, Ruskinja Marija Šarapova priredila je prijatno iznenađenje svojim navijačima. Ona se oglasila na Tviteru, gde je objavila broj svog telefona… »
Priznajte, svi ste ovo sanjali – Šarapova: Ovo je moj broj, napišite mi sms (video)

Priznajte, svi ste ovo sanjali – Šarapova: Ovo je moj broj, napišite mi sms (video)

Hot sport 04.04.2020
Nekada najbolja teniserka sveta Marija Šarapova pripremila je lepo iznenađenje za svoje fanove. Jedna od najlepših sportistkinja sveta danas je snimila video poruku svojim pratiocima na Tviteru, u objavi je podelila i svoj broj telefona, a ujedno je… »
Ovo je šansa života za fanove i udvarače! Maša Šarapova je upravo javno postavila svoj broj mobilnog, evo i zbog čega…

Ovo je šansa života za fanove i udvarače! Maša Šarapova je upravo javno postavila svoj broj mobilnog, evo i zbog čega…

Sportal blic 04.04.2020
Bivša ruska teniserka Marija Šarapova objavila je video na svom Tviter nalogu u kojem je objavila broj svog mobilnog telefona i pozvala fanove da joj pišu. Ruskinja kaže da želi da se dopisuje sa svojim fanovima, i da čuje kako razmišljaju. - Ne… »
Maštali ste da pošaljete sms Mariji Šarapovoj, evo njenog broja mobilnog telefona

Maštali ste da pošaljete sms Mariji Šarapovoj, evo njenog broja mobilnog telefona

Sportski žurnal 04.04.2020
Ruskinja iznenadila videom na Tviteru u kome je saopštila broj mobilnog i pozvala fanove da još pošalju poruku. Marija Šarapova, teniska lepotica koja je nedavno završila karijeru, odlučila je da napravi neuobičajenu interakciju sa pristalicama i… »

Vesti dana »