Povezane vesti
Venecuelanski ratni brod napao nemački kruzer i potonuo
Radio 021 04.04.2020
Venecuelanski ratni brod napao je nemački kruzer, udario u njega više puta i potonuo, prenosi CNN, navodeći da se incident dogodio u blizini Venecuele, ali u međunarodnim vodama, gde je kruzer "RCGS Resolut" bio na redovnom servisiranju. Do incidenta je… »
Ratni brod Venecuele napao nemački kruzer
RTS 04.04.2020
Ratni brod mornarice Venecuele napao je nemački kruzer, udario u njega više puta i potom se potopio, navodi "Si-En-En". Incident se dogodio u međunarodnim vodama blizu Venecuele. Vojni brod venecuelanske ratne mornarice prišao je kruzeru i naredio mu da… »
Venecuelanski ratni brod napao nemački kruzer i potonuo, Maduro naredio istragu
N1 Info 04.04.2020
Venecuelanski ratni brod napao je nemački kruzer, udario u njega više puta i potonuo, prenosi CNN navodeći da se incident dogodio u blizini Venecuele, ali u međunarodnim vodama, gde je kruzer "RCGS Resolut" bio na redovnom servisiranju. Do incidenta je… »
Vesti dana »

Sindikat UGS Nezavisnost će tražiti da minimalac bude povećan na 70.000 dinara
Biznis i finansije pre 1 satjoš 27 povezanih

Radić o ugovoru sa Elbitom: Kupovinom oružja Vučić kupuje podršku stranih sila, izraelska naklonost plaćena
N1 Info pre 2 satajoš 13 povezanih

Petorica osumnjičenih za napad na Kobre u pritvoru na Klisi, jedan u kućnom pritvoru
Beta pre 10 minutajoš 28 povezanih

Ingliš: Zelenski će morati da proguta gorku pilulu o Krimu i Donbasu
Vesti online pre 1 satjoš 67 povezanih

Promenljivo vreme u Srbiji sa lokalnim pljuskovima i postepenim razvedravanjem
Naslovi.ai pre 15 minutajoš 29 povezanih