Povezane vesti

"Noć u ćeliji je bila užasna, ne želim to nikome": Đani i Slađa se oglasili nakon što su proveli dva dana u zatvoru

"Noć u ćeliji je bila užasna, ne želim to nikome": Đani i Slađa se oglasili nakon što su proveli dva dana u zatvoru

Večernje novosti 04.04.2020
Veoma mi žao što se desilo. Neprijatno mi je veoma. Poštujem pravila i nisam verovao da ovo može da se dogodi. Pevač Radiša Trajković Đani, njegova žena Slađana Trajković, ali i folkerov kolega Mitar Mirić, kao i fudbaler Aleksandar Prijović… »
"Kriv sam": Ekskluzivni intervju Đanija i Slađe nakon što su osuđeni na tri meseca pritvora, evo kako su uhapšeni i kako…

"Kriv sam": Ekskluzivni intervju Đanija i Slađe nakon što su osuđeni na tri meseca pritvora, evo kako su uhapšeni i kako…

Blic 04.04.2020
Pevač Radiša Trajković Đani, njegova žena Slađana, ali i folkerov kolega Mitar Mirić i fudbaler Aleksandar Prijović priznali su danas krivicu na saslušanju u Trećem osnovom tužilaštvu i na osnovu sporazuma saglasili se da budu osuđeni na po… »
Uhapšen, osuđen na tri meseca pritvora, a Đani se raduje i smeje sa prozora tužilaštva (paparaco)

Uhapšen, osuđen na tri meseca pritvora, a Đani se raduje i smeje sa prozora tužilaštva (paparaco)

Blic 04.04.2020
Nakon što su pevač Radiša Trajković Đani, njegova žena Slađana, kolega Mitar Mirić kao i fudbaler Aleksandar Prijović priznali krivicu na saslušanju u Trećem osnovom tužilaštvu i na osnovu sporazuma saglasili se da budu osuđeni na po tri… »

Vesti dana »