Povezane vesti

Vučić: Bez porodičnih okupljanja za praznike

Vučić: Bez porodičnih okupljanja za praznike

Radio 021 05.04.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da građani treba da se spreme za to da za Uskrs neće biti porodičnih okupljanja. On je, u izjavi TV Prva, rekao da je nešto slično poručila nemačka kancelarka Angela Merkel svojim građanima. Ocenio je… »
Predsednik Vučić otkrio: Evo kako će u Srbiji zbog epidemije virusa korona izgledati Uskrs

Predsednik Vučić otkrio: Evo kako će u Srbiji zbog epidemije virusa korona izgledati Uskrs

Večernje novosti 05.04.2020
Nešto slično građanima Nemačke poručila je i kancelarka Angela Merkel. PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je da građani treba da se spreme za to da za Uskrs i Vaskrs neće biti porodičnih okupljanja. On je, u izjavi za TV Prva, rekao da je… »
Vučić: Posebno sam ponosan na Er Srbiju

Vučić: Posebno sam ponosan na Er Srbiju

Blic 05.04.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas magacin kod Stare Pazove, u kom je skladištena pridošla medicinska oprema i tom prilikom izjavio da je posebno ponosan na Er Srbiju čijim je avionima roba dopremljena. On je to objavio i na svom… »
Evo šta Vučić kaže o svom zdravstvenom stanju

Evo šta Vučić kaže o svom zdravstvenom stanju

Mondo 05.04.2020
"Nisam čovek koji je naročito zdrav, imam uobičajene probleme, a sa tim ću da se izborim bez, verujem, velikih muka", kaže predsednik Srbije. "Nisam čovek koji je naročito zdrav, imam uobičajene probleme, a sa tim ću da se izborim bez, verujem… »

Vesti dana »