Povezane vesti

"Odem na Partizanov meč i sede iza mene Miša Tumbas"

"Odem na Partizanov meč i sede iza mene Miša Tumbas"

N1 Info 05.04.2020
Trener Monaka Saša Obradović je na Tviteru svedočio o svom najjačem sećanju na pokojnog navijača Partizana Mišu Tumbasa. Saša Obradović je u svojoj igračkoj karijeri bio u dve sezone član Virtusa iz Rima, a tada je taj klub igrao sa Partizanom… »
Dijara se oprostio od Tumbasa: Miša mu je pevao pesmu, ljubimac grobara to nije zaboravio

Dijara se oprostio od Tumbasa: Miša mu je pevao pesmu, ljubimac grobara to nije zaboravio

Sportal blic 05.04.2020
Nekadašnji fudbaler Partizana, Lamine Dijara, oprostio se od Miše Tumbasa, najpoznatijeg navijača Partizana koji je preminuo u subotu, 4. aprila. Senegalac je ostao u dobrom sećanju navijača Partizana, a očigledno da su i crno-beli i dalje u srcu… »
Prošlo je više od 15 godina od odlaska iz Partizana, ali i danas pamti poljubac Miše Tumbasa!

Prošlo je više od 15 godina od odlaska iz Partizana, ali i danas pamti poljubac Miše Tumbasa!

Sportske.net 05.04.2020
Mogla bi knjiga da se napiše od anegdota sa Mišom Tumbasom u glavnoj ulozi. Ko god je bio u prilici da ga vidi, upozna, nije mogao da ga ne zavoli. Ovdašnji sportski svet od juče žali za najvoljenijim navijačem Partizana Miroslavom Gajićem, koji je… »
"Za****m se i odem na Partizan, a tamo: 'aaaaaa, gubim kosu! Pi*** ćelava!'" Emotivan oproštaj legende Zvezde od miše…

"Za****m se i odem na Partizan, a tamo: 'aaaaaa, gubim kosu! Pi*** ćelava!'" Emotivan oproštaj legende Zvezde od miše…

Sportal blic 05.04.2020
Najpoznatiji navijač Partizana Miša Tumbas je preminuo, a brojnim oproštajima od njega pridružila se i legenda Crvene zvezde. I to na vrlo emotivan način. Priča koja je pred vama je vrlo kratka, a vrlo snažna. Ispričao ju je nekadašnji košarkaš… »
Iskren oproštaj obradovića od miše: Zaj*bah se i dođoh na utakmicu Partizana, a iza mene sede on i viče ‘Gubim kosu’!

Iskren oproštaj obradovića od miše: Zaj*bah se i dođoh na utakmicu Partizana, a iza mene sede on i viče ‘Gubim kosu’!

Hot sport 05.04.2020
Juče je u 66. godini života preminuo legendarni navijač Partizana Miša Tumbas, a od njega se danas oprostio legendarni košarkaš Crvene zvezde, a sada uspešni trener Saša Obradović. Trener Monaka se prisetio jednog svog susreta sa Mišom Tumbasom… »

Vesti dana »