Povezane vesti

Miša je slušao sastav o sebi i brisao suze: „Čovek sa lepim plavim očima, belom kesom i grbom Partizana“ (VIDEO)

Miša je slušao sastav o sebi i brisao suze: „Čovek sa lepim plavim očima, belom kesom i grbom Partizana“ (VIDEO)

Vesti online 05.04.2020
Jedan od najvećih navijčkih romantika, i čovek koji je ceo svoj život posvetio Partizanu, Miša Tumbas, preminuo je u 66. godini, a brojne sportske legende kako crno-belih, tako i onih iz Crvene zvezde opraštaju se od čoveka koji je najiskrenije… »
Fredi Haus se oprostio od Miše: Dozivao me je imenom, a kada sam ga ugledao usledio je…

Fredi Haus se oprostio od Miše: Dozivao me je imenom, a kada sam ga ugledao usledio je…

Hot sport 05.04.2020
Smrt legendarnog navijača Miše Tumbasa potresla je svakog pravog navijača Partizana, ali i igrača crno-bele porodice. Miša Tumbas bio je voljen kako od fudbalera, tako i od košarkaša, vaterpolista i drugih… O Miši Tumbasu za ‘Telegraf’ danas… »
Od Miše Tumbasa se oprostili Đoković, Obradović, Lovernj,Trinkijeri, Bertans... Vujošević: U Partizanu pronašao smisao…

Od Miše Tumbasa se oprostili Đoković, Obradović, Lovernj,Trinkijeri, Bertans... Vujošević: U Partizanu pronašao smisao…

Sportski žurnal 05.04.2020
Košarkaški deo crno-bele porodice emotivno se oprostio od svog najvernijeg navijača. Grobar bio je i Partizan jedino voleo je! Baš tako je živeo Miroslav Gajić, poznatiji kao Miša Tumbas, legendarni navijač tima iz Humske čije utakmice – u svim… »
Žali i Novak Đoković: Miša Tumbas legenda

Žali i Novak Đoković: Miša Tumbas legenda

Mozzart sport 05.04.2020
I najbolji teniser sveta uzdrman odlaskom navijača Partizana. Vest o smrti Miroslava Gajića, poznatijeg kao Miša Tumbas, nije potresla samo Grobare, već i neke od najvećih trenerskih, pa i igračkih imena srpskog sporta. Žal za odlaskom… »
"Ostaće u srcima svih koji vole: Partizan!" Aleksandar Mitrović se biranim rečima oprostio od Miše Tumbasa

"Ostaće u srcima svih koji vole: Partizan!" Aleksandar Mitrović se biranim rečima oprostio od Miše Tumbasa

Sportal blic 04.04.2020
Najpoznatiji navijač crno-belih je preminuo ove subote, a bivši igrači Parnog valjka ne prestaju da se opraštaju od njega. Jedan od njih bio je i koji je za "Blic" otkrio kako se oseća. Biranim rečima je govorio o . - Izuzetno tužna vest za sve… »

Vesti dana »