Povezane vesti
PU: Izrečene krivične i prekršajne prijave
RTV Novi Pazar 05.04.2020
U poslednja 24 sata novopazarska policija podnela je jednu krivičnu, četiri prekršajne prijave, jedno lice uputila u kućni pritvor i izrekla pet upozorenja. Naime, prema podacima Policijske uprave u Novom Pazaru u vreme policijskog časa zatečeno je devet… »
NOVI PAZAR: U poslednja 24 sata 10 lica kršilo mere Vlade
IndeksOnline 05.04.2020
NOVI PAZAR – Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova policijske uprave Novi Pazar su u poslednja 24 sata podneli četiri prekršajne i jednu krivičnu prijavu protiv osoba koje su kršile mere koje je Vlada Srbije propisala u borbi protiv širenja korona… »
Policijski čas u Pazaru: U žarištu korone 9 prekršilo zabranu kretanja
Kurir 05.04.2020
U Novom Pazaru, gradu koji je postao jedno od žarišta korona virusa u Srbiji, od juče u 13 sati kada je stupio na snagu policijski čas, podnete su četiri prekršajne prijave protiv osoba koje su prekršile zabranu kretanja. Još petoro je upozoreno da krše… »
Vesti dana »

"Morali smo da se hitno evakuišemo": Novak morao da beži u Njujorku
Mondo pre 44 minutajoš 55 povezanih

Student DIF-a: Kolega ostao unutra, pokušavaju da otvore vrata, dekan Drid i policija da ga mirno puste
N1 Info pre 29 minutajoš 13 povezanih

Vremenska prognoza za ponedeljak 1. septembar 2025: Danas pretežno sunčano i toplije
Beta pre 14 minutajoš 15 povezanih

Prvi septembar: 10 meseci od pada nadstrešnice u Novom Sadu, najavljen protest srednjoškolaca
Danas pre 29 minutajoš 13 povezanih