Povezane vesti

Mijatović o nezavisnosti Crne Gore: Podržao sam predsednika jer mi je prijatelj 30 godina

Mijatović o nezavisnosti Crne Gore: Podržao sam predsednika jer mi je prijatelj 30 godina

Vesti online 05.04.2020
Španija je jedno od najvećih žarišta koronavirusa pa je tako u karantinu i Predrag Mijatović nekadašnji as Reala, Partizana i reprezentacije Jugoslavije. Slobodno vreme jedan od najvećih fudbalera u istoriji fudbala SR Jugoslavije provodi tako šta… »
"Podržao sam nezavisnu crnu goru jer mi je Milo prijatelj": Peđa Mijatović otkrio tajne: Šuker i ja smo ignorisali Raula

"Podržao sam nezavisnu crnu goru jer mi je Milo prijatelj": Peđa Mijatović otkrio tajne: Šuker i ja smo ignorisali Raula

Sportal blic 05.04.2020
U velikom intervjuu za magazin “Jot Down” Predrag Mijatović se prisetio većeg dela karijere, kako one sportske strane, tako i svega što je uz fudbal radio. Kako umalo nije postao fudbaler, da su i te kako pogodila dešavanja i raspad bivše… »
Mijatović o nezavisnosti Crne Gore: Podržao sam referendum zbog predsednika, jer mi je prijatelj 30 godina

Mijatović o nezavisnosti Crne Gore: Podržao sam referendum zbog predsednika, jer mi je prijatelj 30 godina

Večernje novosti 05.04.2020
Španski magazin „Jot Down“, koji se bavi uglavnom temama iz kulture, a koji izlazi u saradnji sa dnevnim listom „El Pais“, objavio je veliki intervju sa Predragom Mijatovićem, proslavljenim fudbalerom i legendom Reala. Španski magazin „Jot… »

Vesti dana »