Povezane vesti
Italija: Prekretnica - najmanji broj žrtava u prethodne dve nedelje
RTV 06.04.2020
ĐENOVA - U Italiji je u protekla 24 sata registrovano 3.599 obolelih od korona virusa, 717 manje nego u nedelju, a od početka epidemije ukupno je bilo 132.547 slučajeva, saopšteno je danas. S druge strane, od sinoć je umrlo 636 ljudi, što je 111 više… »
Prekretnica u Italiji - najmanji broj umrlih u poslednje dve nedelje
Radio 021 06.04.2020
U Italiji, jednoj od najteže pogođenih zemalja pandemijom virusa Covid-19, pada dnevni bilans žrtava tog virusa, kao i broj pacijenata na intenzivnoj nezi, a stručnjaci ocenjuju da je u skoro svim regionima došlo do prekretnice. Zvaničnici Italije, prve… »
U Italiji najniži rast broja preminulih u 2 nedelje: Od ovih 5 koraka zavisi zaustavljanje pandemije
Kurir 06.04.2020
Broj pacijenata koji se nalaze na intenzivnoj nezi zbog korona virusa prvi se put smanjio u Italiji u subotu, pošto je ta zemlja takođe zabeležila i svoj najniži dnevni porast broja smrtnih ishoda u dve nedelje. Zvaničnici u jednoj od najugroženijih… »
Vesti dana »

RHMZ: Na snazi crveni meteoalarm, upozorenje na ekstremno visoke temperature
NIN pre 1 satjoš 28 povezanih

Nek se spremi alkaraz! Fantastični Hamad Međedović srušio 31. na svetu i zakazao okršaj sa čuvenim Špancem!
Kurir pre 6 minutajoš 42 povezane

"Škole nas zovu i traže nastavnike": Ovi smerovi u Srbiji i dalje bez studenata, bar 10 fakulteta nepopunjeno
Telegraf pre 21 minutajoš 15 povezanih

Novinar Al Džazire ubijen u Gazi, izraelska vojska tvrdi da je bio saradnik Hamasa
Cenzolovka pre 36 minutajoš 12 povezanih