Povezane vesti

Partizanovcima će biti toplo oko srca – Mitrović: Vratiću se, imam nedovršena posla u Humskoj!

Partizanovcima će biti toplo oko srca – Mitrović: Vratiću se, imam nedovršena posla u Humskoj!

Hot sport 06.04.2020
Navijači Partizana rado se sećaju perioda kada je Mitrović nastupao u crno-belom dresu, a fudbaler najavljuje da tome nije kraj. Kao golobradi tinejdžer borbenošću, zalaganjem i ljubavlju prema Partizanu kupio je sve navijače ‘parnog valjka’, a… »
Najbolji fudbaler Engleske: Imam nedovršena posla, vratiću se! Mitrović je juče dobio ogromno priznanje, a danas raspametio…

Najbolji fudbaler Engleske: Imam nedovršena posla, vratiću se! Mitrović je juče dobio ogromno priznanje, a danas raspametio…

Sportal blic 06.04.2020
Napadač reprezentacije Srbije i engleskog Fulama, Aleksandar Mitrović isakao je da njegova epoha u Partizanu nije završena, te da on u budućnosti ima nameru da se vrati u Humsku. Uprkos tome što je proveo samo nešto više od jedne sezone u dresu… »
Mitrović ima nedovršena posla: Vratiću se u Partizan, pred moje Grobare!

Mitrović ima nedovršena posla: Vratiću se u Partizan, pred moje Grobare!

Mondo 06.04.2020
Napadač Fulama i reprezentacije Srbije otkrio da želja o povratku u Humsku nije samo fraza. Napadač Fulama i reprezentacije Srbije otkrio da želja o povratku u Humsku nije samo fraza. Aleksandar Mitrović želi da se vrati u Partizan! Jednog dana… »

Vesti dana »