Povezane vesti

Sine, sada svako može da obriše gu**cu sa tobom: Radomir Antić je od majke dobio lekciju, koju je pamtio čitav život…

Sine, sada svako može da obriše gu**cu sa tobom: Radomir Antić je od majke dobio lekciju, koju je pamtio čitav život…

Hot sport 07.04.2020
Legendarni fudbalski trener preminuo je u 71. godini. Sinoć su iz Madrida stigle nove, loše vesti, da se RadomirAntić preselio u večnost. Čovek koji je vodio Barselonu, Real, Atletiko i brojne druge klubove ostaće zauvek upamćen u svetu sporta, a u… »
Saša Ilić potpuno utučen "Ljudi, ja ne znam šta se ovo dešava, toliko smrti... u šoku sam!"

Saša Ilić potpuno utučen "Ljudi, ja ne znam šta se ovo dešava, toliko smrti... u šoku sam!"

Sportal blic 07.04.2020
Fudbal je ostao u šoku posle tužne vesti da je preminuo Radomir Antić. Čovek koji je trenirao tri najveća španska kluba, Real, Barselonu i Atletiko Madrid. Sa Antarom je u državnom timu, ali i u Selti iz Viga, sarađivao Saša Ilić, bivši kapiten… »
"Sine, SAD svako može da obriše: D*** tobom!" Kako je Radomir Antić dobio lekciju od majke za ceo život

"Sine, SAD svako može da obriše: D*** tobom!" Kako je Radomir Antić dobio lekciju od majke za ceo život

Sportal blic 07.04.2020
Radomir Antić se preselio u večnost, a neke njegove životne lekcije dugo će se pamtiti. Neke je i on pamtio od detinjstva do poslednjih dana, jer su mu upravo one pomogle da se izgradi u trenersku ličnost koja je zadivila svet. Svojevremeno je… »
"Bio mi je, bukvalno, drugi: Otac!" u suzama "orao" kome je Antara poverio najvažniji zadatak

"Bio mi je, bukvalno, drugi: Otac!" u suzama "orao" kome je Antara poverio najvažniji zadatak

Sportal blic 06.04.2020
Smrt Radomira Antića potresla je mnoge kojima je bio trener, a možda najviše, sudeći po suzama kada je saznao da je legendarni stručnjak preminuo u 71. godini, Nenada Milijaša. Igrati fudbal u reprezentaciji koju je Antić vodio nije bio lak… »
Ovako je govorio Radomir: Poslednji intervju Antića za "Novosti"

Ovako je govorio Radomir: Poslednji intervju Antića za "Novosti"

Večernje novosti 06.04.2020
Legendarni stručnjak je poslednji intervju za naš list dao u avgustu prošle godine posle meča Partizana i Moldea. Legendarni srpski stručnjak Radomir Antić je danas preminuo u Madridu u 71. godini. Proslavljeni trener je poslednji intervju za… »
Radomir Antić – čovek koji je Srbiji vratio ponos! (foto)

Radomir Antić – čovek koji je Srbiji vratio ponos! (foto)

Večernje novosti 06.04.2020
Jedini svetski stručnjak koji je vodio tri španska velikana: Real Madrid, Atletiko i Barselonu. VELIKI fudbalski trener, čovek koji je u karijeri pozlatio sve čega se dohvatio, gospodin u kopačkama i džentlmen u odelu, Radomir Antić, preminuo je… »

Vesti dana »