Povezane vesti

Nestorović: Napisao sam gomilu knjiga i radova, a odjednom sam postao debil i kreten

Nestorović: Napisao sam gomilu knjiga i radova, a odjednom sam postao debil i kreten

Telegraf 07.04.2020
- Ja i doktor Kon smo bili u ličnom sukobu pre ovoga, skoro da nismo govorili. Sada nije trenutak da pričamo o tome, ali drago mi je što se nijednom nije desilo da bude preglasavanja na sastanku Kriznog štaba, uvek smo jednoglasni - naglasio je… »
Nestorović: Svesno sam rekao da je korona najsmešniji virus

Nestorović: Svesno sam rekao da je korona najsmešniji virus

Radio 021 07.04.2020
Sve što sam rekao svesno sam rekao, kaže dr Branimir Nestorović u vezi sa svojom izjavom na konferenciji za štampu u februaru da je virus korona "najsmešniji virus u istoriji". Kako je dr Nestorović rekao na TV Hepi, ne pogađaju ga napadi i… »
Doktor Nestorović pričao kako se nosi sa šalama na svoj račun, u jednom trenutku mu nije bilo lako

Doktor Nestorović pričao kako se nosi sa šalama na svoj račun, u jednom trenutku mu nije bilo lako

Večernje novosti 06.04.2020
Doktor Branimir Nestorović otkrio kako mu se sviđa nadimak koji su mu nadenuli neki mediji. Doktor Branimir Nestorović u emisiji "Ćirilica" na Hepi televiziji otkrio je kako reaguje na prozivke i uvrede na svoj račun, jer je na konferenciji za medije… »

Vesti dana »