Povezane vesti

Sahranjen ubijeni igor milić Majka: Moj jedinac će posle 54 dana počivati u miru

Sahranjen ubijeni igor milić Majka: Moj jedinac će posle 54 dana počivati u miru

Kurir 07.04.2020
Telo Igora Milića (33) iz Subotice, koga je devojka (28) iz Litvanije ubila 12. februara gurnuvši ga sa šestog sprata zgrade u Londonu, dopremljeno je u Srbiju, a ubijeni mladić sahranjen danas na Senćanskom groblju u Subotici. Njegova majka Marieta… »
Potresna ispovest majke Igora (33) nastradalog u Londonu: Moj sin je pao sa 6. sprata, njegova devojka tvrdi da je ubica

Potresna ispovest majke Igora (33) nastradalog u Londonu: Moj sin je pao sa 6. sprata, njegova devojka tvrdi da je ubica

Kurir 07.04.2020
Punih 54 dana čekala sam da mi dovezu telo sina iz Londona. Napokon, sam dočekala da vidim kovčeg u kojem se njegovo telo nalazi i da ga sahranim, a to me je koštalo skoro 6.000 evra", kaže Marieta Milić, majka Igora Milića, kojeg je, kako se… »
Majka subotičanina ubijenog u Londonu: "Posle 55 dana moj Igor će konačno počivati u miru"

Majka subotičanina ubijenog u Londonu: "Posle 55 dana moj Igor će konačno počivati u miru"

Blic 06.04.2020
Telo Igora Milića (33) iz Subotice, za čiju smrt u Londonu je osumnjičena njegova devojka Litvanka (28), dopremljeno je posle 54 dana u Srbiju, a beskrajna tuga, problemi i agonija koju preživljava njegova majka Marieta Milić produženi su i zbog… »

Vesti dana »