Повезане вести
Стравично откриће после обдукције: Мајка исркварила, беба умрла због незбрињавања
Вечерње новости 07.04.2020
Обдукцијом тела Зорице Ч. (26) из Петровца и њене тек рођене бебе, који су пронађени мртви у стану Мркоњић Граду, утврђено је да је мајка умрла јер је искрварила након порођаја, а беба због неадекватног збрињавања. БАЊАЛУКА… »
Тела пронађена у изнајмљеној кући: Откривено од чега су умрли мајка и новорођенче
Курир 07.04.2020
Обдукцијом тела З. Ч. (26) утврђено је да је она умрла услед тешког порођајног крварења, а њена бебе од неадекватног збрињавања након порода. Подсетимо, у недељу увече у Мркоњић Граду у стану, где је живела као подстанар… »
Беживотна тела пронађена у изнајмљеној кући: Обдукција открила од чега су умрли мајка и новорођенче
Блиц 07.04.2020
Обдукцијом тела З. Ч. (26) утврђено је да је она умрла услед тешког порођајног крварења, а њена бебе од неадекватног збрињавања након порода, сазнаје Српскаинфо. Подсјетимо, у недељу увече у Мркоњић Граду у стану, где је… »
Вести дана »
Црна Трава, Предејане и Вучје код Лесковца и Медвеђа остају без могућности да точе гориво на пумпама
Југ пресс пре 40 минутајош 46 повезаних
Одложено суђење студентима из Ниша ухапшеним након Видовданског протеста
Јужне вести пре 5 сатијош 29 повезаних
ВИДЕО Нови ударац за Звезду због повреда, Саша Обрадовић причао о проблемима
Нова пре 30 минутајош 52 повезане





