Povezane vesti

Vučić: Izvesno je da ćemo u Beogradu da uvedemo policijski čas od petka, a ne od subote

Vučić: Izvesno je da ćemo u Beogradu da uvedemo policijski čas od petka, a ne od subote

Telegraf 07.04.2020
- Ja sam svake noći uznemiren kada vidim koliko nam ljudi umre i koliko je zaraženo - rekao je Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je u emisiji "Upitnik" na RTS-u, gde je govorio o borbi Srbije protiv korona virusa, ali i o svim… »
Vučić za RTS: Izolacija od petka do ponedeljka, nadam se ukidanju vanrednog stanja za mesec dana

Vučić za RTS: Izolacija od petka do ponedeljka, nadam se ukidanju vanrednog stanja za mesec dana

RTS 07.04.2020
Predsednik Aleksandar Vučić je za RTS rekao da ne misli da smo daleko ili blizu donošenja odluke o zabrani kretanja u trajanju od 24 sata i da se to procenjuje na dnevnom nivou. Najavio je da će ubuduće najverovatnije vikendom policijski čas biti od… »
Vučić: Moguć policijski čas 0-24 u Beogradu, nadam se da ćemo za mesec dana moći da ukinemo vanredno stanje

Vučić: Moguć policijski čas 0-24 u Beogradu, nadam se da ćemo za mesec dana moći da ukinemo vanredno stanje

Kurir 07.04.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je večeras u emisiji RTS-a "Upitnik" autorke i voditeljke Olivere Jovićević i tom prilikom istakao da će najverovatnije policijski čas u Srbiji za vikend početi u petak umesto u subotu. Naveo je da će… »
Vučić: Policijski čas ubuduće najverovatnije od petka do ponedeljka

Vučić: Policijski čas ubuduće najverovatnije od petka do ponedeljka

N1 Info 07.04.2020
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je za RTS da ne misli da smo daleko ili blizu donošenja odluke o zabrani kretanja u trajanju od 24 sata i da se to procenjuje na dnevnom nivou. Najavio je da će ubuduće najverovatnije vikendom policijski čas biti… »
Vučić: Moguće stavljanje Beograda u karantin, za Uskrs bez porodičnih okupljanja

Vučić: Moguće stavljanje Beograda u karantin, za Uskrs bez porodičnih okupljanja

RTV 07.04.2020
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nije večeras isključio mogućnost da će Beograd biti stavljen u karantin. "Ne bih isključio primenu predloga doktora Predraga Kona - eventualno stavljanje Beograda kao žarišta u karantin", rekao je… »
Vučić: Izvesno policijski čas od petka do ponedeljka u Beogradu i Nišu

Vučić: Izvesno policijski čas od petka do ponedeljka u Beogradu i Nišu

Dnevnik 07.04.2020
BEOGRAD: Izvesno je da će policijski čas u Beogradu i Nišu trajati od petka do ponedeljka, najavio je večeras predsednik Aleksandar Vučić. Vučić je rekao da još nije doneta odluka od koliko sati u petak će početi da traje policijski čas i da… »
Vučić: Izvesna zabrana kretanja od petka do ponedeljka

Vučić: Izvesna zabrana kretanja od petka do ponedeljka

Slobodna Evropa 07.04.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će u Beogradu i Nišu najverovatnije biti uvedena potpuna zabrana kretanja od petka do ponedeljka. „Videćemo od kog vremena, videćemo šta će reći lekari i stručnjaci. Ovu meru ćemo sasvim… »
Vučić: Ne mora da znači da ćemo karantin najaviti 48 sati ranije

Vučić: Ne mora da znači da ćemo karantin najaviti 48 sati ranije

Radio 021 07.04.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da se na dnevnom nivou procenjuje mogućnost uvođenja 24-časovnog karantina u Srbiji, na duži period u odnosu na vikend, te da o tome odlučuje struka. Gostujući u emisiji Upitnik na RTS, Vučić je rekao… »
Vučić: Ne isključujem mogućnost da Beograd bude u karantinu (FOTO)

Vučić: Ne isključujem mogućnost da Beograd bude u karantinu (FOTO)

Vesti online 07.04.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nije večeras isključio mogućnost da će Beograd biti stavljen u karantin. – Ne bih isključio primenu predloga doktora Predraga Kona – eventualno stavljanje Beograda kao žarišta u karantin – rekao je Vučić… »
Vučić: Uznemireni ste zbog mera? Ja sam uznemiren zbog izveštaja o smrti

Vučić: Uznemireni ste zbog mera? Ja sam uznemiren zbog izveštaja o smrti

Mondo 07.04.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponovo ne isključuje mogućnost donošenja odluke o uvođenju 24-časovne zabrane kretanja, pre svega u Beogradu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponovo ne isključuje mogućnost donošenja odluke o uvođenju… »

Vesti dana »