Povezane vesti
Tramp minimizirao rizike od pandemije iako je upozoren?
RTV 08.04.2020
VAŠINGTON - U SAD je obelodanjeno da je Piter Navaro, savetnik predsednika Donalda Trampa za trgovinska pitanja, još u januaru ove godine upozoravao na opasnost od epidemije korona virusa u SAD i to u dva odvojena memoranduma koja su predsedniku… »
Korona virus: U čemu je Amerika pogrešila – a šta uradila kako treba
Južne vesti 08.04.2020
EPA Njujorčani sa maskama stoje u redu Prošlo je više od dva meseca otkako je postavljena dijagnoza prvog slučaja korona virusa u Sjedinjenim Američkim Državama. Od tada, epidemija se raširila čitavom zemljom, u kojoj trenutno ima 236.000 slučajeva i… »
Korona virus: U čemu je Amerika pogrešila – a šta uradila kako treba
Danas 08.04.2020
Prošlo je više od dva meseca otkako je postavljena dijagnoza prvog slučaja korona virusa u Sjedinjenim Američkim Državama. Od tada, epidemija se raširila čitavom zemljom, u kojoj trenutno ima 236.000 slučajeva i više od 5.600 smrti. SAD su sada globalni… »
Tramp: Mislim da se približavamo vrhuncu pandemije
Večernje novosti 08.04.2020
Američki predsednik ponovio da želi da se američka ekonomija što skorije otvori prema ostatku sveta. Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da se SAD možda približavaju vrhuncu pandemije novog korona virusa. Tramp je ponovio da želi da se američka… »
Vesti dana »

FOTO i VIDEO: Treći dan protesta ispred Filozofskog fakulteta
Moj Novi Sad pre 40 minutajoš 63 povezane

Igor Božić: Advokat Telekoma je pretio novinarki N1 otkazom nakon što je prišla Mileru
Cenzolovka pre 21 minutajoš 91 povezana

Struja poskupljuje 6,6% od oktobra, uz mere pomoći penzionerima i malim preduzećima
Naslovi.ai pre 21 minutajoš 45 povezanih

Brnabić i Kopman o ključnim reformama i evrointegracijama
Serbian News Media pre 2 satajoš 30 povezanih