Povezane vesti

Vučić: Policijski čas od petka do ponedeljka, nadam se ukidanju vanrednog stanja za mesec dana

Vučić: Policijski čas od petka do ponedeljka, nadam se ukidanju vanrednog stanja za mesec dana

Ritam grada Kg 08.04.2020
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je za RTS da ne misli da smo daleko ili blizu donošenja odluke o zabrani kretanja u trajanju od 24 sata i da se to procenjuje na dnevnom nivou, a najavio je da će ubuduće vikendom policijski čas biti… »
Sledi najduži policijski čas, bićemo zaključani 60 sati: Ovde je sve što treba da znamo i uradimo

Sledi najduži policijski čas, bićemo zaključani 60 sati: Ovde je sve što treba da znamo i uradimo

Telegraf 08.04.2020
Kako je sve počelo, u kom trenutku je policijski čas produžavan i šta nas očekuje predstojećeg vikenda? U Srbiji je od 15. marta na snazi vanredno stanje, uvedeno zbog epidemije korona virusa. Tri dana kasnije uveden je policijski čas, odnosno… »
Vučić: Beograd i Niš zatvoreni od petka do ponedeljka, videćemo za ostale gradove

Vučić: Beograd i Niš zatvoreni od petka do ponedeljka, videćemo za ostale gradove

RTV Novi Pazar 08.04.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da ne misli da smo ni daleko ni blizu odluke o zabrani kretanja 24 sata i da se to procenjuje na dnevnom nivou i na osnovu preporuke lekara i struke. Povodom izjave epidemiologa Predraga Kona da bi… »
Svetlo na kraju tunela

Svetlo na kraju tunela

RTK 08.04.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je, gostujući na RTSu, izjavio da je Srbija napravila najbolje moguće ekonomske mere i sve se primenjuju odmah, osim isplate minimalnih mesečnih zarada da ne bi bilo prevara sa otpuštanjem radnika. „Napravili smo… »
Vučić: Policijski čas najverovatnije od petka do ponedeljka

Vučić: Policijski čas najverovatnije od petka do ponedeljka

Sandžak press 08.04.2020
Predsednik Aleksandar Vučić je za RTS rekao da ne misli da smo daleko ili blizu donošenja odluke o zabrani kretanja u trajanju od 24 sata i da se to procenjuje na dnevnom nivou. Najavio je da će ubuduće najverovatnije vikendom policijski čas biti od… »
Posebne mere za Beograd i Niš

Posebne mere za Beograd i Niš

Jug press 08.04.2020
NIŠ Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je, gostujući u emisiji Upitnik na RTS, govorio i novim vanrednim merama. Jedna od njih je i uvođenje posebnih mera za Beograd i Niš. Predsednik je govoreći o predstojećem vikendu rekao da će verovatno… »
Vučić: Ako sam nekog uznemirio, žao mi je, život je prioritet

Vučić: Ako sam nekog uznemirio, žao mi je, život je prioritet

Glas Zapadne Srbije 08.04.2020
Izvesno je da će policijski čas u Beogradu i Nišu trajati od petka do ponedeljka, najavio je sinoć predsednik Aleksandar Vučić. Vučić je rekao da još nije doneta odluka od koliko sati u petak će početi da traje policijski čas i da to zavisi od… »

Vesti dana »