Povezane vesti
„Čoveku je puklo i hteo je da izađe“: Incident u centrima za migrante u Krnjači i Obrenovcu
Sputnik 08.04.2020
Komesar za izbeglice i migrante Vladimir Cucić rekao je da se u prihvatnim centrima za migrante u Krnjači i Obrenovcu dogodio incident. On je za televiziju „Prva“ rekao da su migranti u tim centrima u karantinu 26 dana, te da je zato došlo do nemira. „U… »
Cucić: Migranti hermetički zatvoreni, nema simptoma koronavirusa
N1 Info 08.04.2020
Komesar za migracije i izbeglice Vladimir Cucić izjavio je da se u migrantskim kampovima u Srbiji nalazi oko 8.700 ljudi i da nijedan nema simptome koronavirusa. Cucić je za televiziju Prva rekao da su migrantski centri već 26 dana "hermetički zatvoreni"… »
Haos: Incidenti u migrantskim centrima u Krnjači i Obrenovcu
Mondo 08.04.2020
U prihvatnim centrima za migrante u Krnjači i Obrenovcu, u kojima su migranti u karantinu 26 dana, došlo je do incidenata. U prihvatnim centrima za migrante u Krnjači i Obrenovcu, u kojima su migranti u karantinu 26 dana, došlo je do incidenata. Komesar… »
Vesti dana »

"OsuÐujemo sve postupke mržnje, vandalizma i nasilja" Marta Kos o protestima u Srbiji: "Izbegavati nasilje prema predstavnicima vlasti, njihovim porodicama i napade na prostorije političkih stranaka - pozivamo sve strane da deeskaliraju"
Blic pre 2 satajoš 2 povezane

Sablasna, naopaka i bolesna Vučićeva izjava: Opozicija poručuje – zatvor, a ne „nepalski scenario“
Danas pre 2 satajoš 1 povezana