Povezane vesti

Slukas: Ako ode Obradović, možda odem i ja

Slukas: Ako ode Obradović, možda odem i ja

Hot sport 08.04.2020
Košarkaš Fenerbahčea Kostas Slukasu razgovoru za grčke medije otkrio je da bi mogao da napusti turski klub, ukoliko na klupi ne bude sedeo legendarni trener. Jedan od najboljih evropskih plejmejkera je pod ugovorom sa turskim klubom, ali ne krije da… »
Jedan od najboljih igrača Fenera jasan, ostaće, ako ne ode Obradović!

Jedan od najboljih igrača Fenera jasan, ostaće, ako ne ode Obradović!

Sportske.net 08.04.2020
Jasno je da se u istanbulskom klubu sve vrti oko srpskog stratega. Napravio je Željko Obradović od turskog Fenerbahčea jedan od najboljih evropskih timova. Pod njegovom palicom Fener je uvek bio među prvim favoritima za osvajanje Evrolige, do trofeja… »
Slukas o statusu u Feneru: Imam ugovor, ali ako Obradović ode cela priča se menja

Slukas o statusu u Feneru: Imam ugovor, ali ako Obradović ode cela priča se menja

Večernje novosti 08.04.2020
Glasine su da ću se vratiti u Olimpijakos ili da ću preći u Panatinaikos. Čitam i slušam razne scenarije, ali ono što znam jeste da sa Fenerbahčeom imam ugovor za još jednu sezonu - kaže grčki košarkaš. Košarkaš Fenerbahčea Kostas Slukas… »
Slukas: Imam ugovor s Fenerom, ali ako Željko ode sve se menja... Prekid Evrolige logično rešenje

Slukas: Imam ugovor s Fenerom, ali ako Željko ode sve se menja... Prekid Evrolige logično rešenje

Mozzart sport 08.04.2020
Grčki as izjavio da će njegov ostanak u Istanbulu najviše zavisiti od toga da li će Željko Obradović biti na kormilu i naredne sezone. Odluka Željka Obradovića da i drugi put odbije predlog novog ugovora sa Fenerbahčeom - saradnja ističe na leto… »

Vesti dana »