Povezane vesti

Hočevar: Liturgije bez vernika, pandemija izazov i za crkvu

Hočevar: Liturgije bez vernika, pandemija izazov i za crkvu

Dnevnik 08.04.2020
BEOGRAD: U skladu s merama vanrednog stanja, sve crkvene liturgije i obredi povodom predstojećeg praznika Uskrsa, koji se po Gregorijanskom kalendaru slavi u nedelju 12.aprila, biće održani bez vernika, kaže beogradski nadbiskup Stanislav Hočevar za… »
Uskršnja poslanica nadbiskupa Hočevara: Pandemija potvrđuje da smo jedinstvena porodica

Uskršnja poslanica nadbiskupa Hočevara: Pandemija potvrđuje da smo jedinstvena porodica

RTS 08.04.2020
Beogradski nadbiskup Stanislav Hočevar čestitao je vernicima predstojeći Uskrs i u uskršnjoj poslanici ocenio da je koronavirus zadao udarac čoveku, ali i da je pandemija potvrdila da smo svi jedna jedinstvena porodica svih naroda, jezika, boja kože… »
Poruka Stanislava Hočevara sa Uskršnje poslanice

Poruka Stanislava Hočevara sa Uskršnje poslanice

Novi magazin 08.04.2020
Beogradski nadbiskup Stanislav Hočevar pozvao je danas u Uskršnjoj poslanici vernike da se, uoči jednog od najvećih hrišćanskih praznika, Hristovog stradanja i uskrsnuća, zamisle nad rečenicom iz Poslanice Jevrejima "Iako bijaše Sin, preko… »
Hočevar: Mi smo jedna porodica

Hočevar: Mi smo jedna porodica

Danas 08.04.2020
Beogradski nadbiskup Stanislav Hočevar čestitao je vernicima predstojeći Uskrs po gregorijanskom kalendaru i u uskršnjoj poruci ocenio da je korona virus zadao udarac čoveku na najosetljivijem mestu i zapitao zar nam sadašnja pandemija virusa ne… »
Nadbiskup Hočevar: Svi su ljudi jedna porodica, slušajmo bolje jedni druge

Nadbiskup Hočevar: Svi su ljudi jedna porodica, slušajmo bolje jedni druge

Novi magazin 08.04.2020
Nabiskup beogradski Stanislav Hočevar istakao je danas u poslanici, koju je uputio povodom Uskrsa, su svi ljudi jedna porodica i da pandemija koronavirusa pokazuje da je potrebno da bolje slušamu jedni druge. "Da, svi mi ljudi samo smo jedna obitelj. No… »

Vesti dana »